Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stirlitz

    senior tag

    válasz Speed® #1627 üzenetére

    Figyelj picit rám. Lehet, hogy keversz valakivel. Mert ma mi egy játékot játszottunk együtt. De Te ma akkor laggoltál, mert torrenteztél is játék közben. Én a célnál nem sprinteltelek le, nem is tehettem, mert kb 10mp-re voltam mögötted. A játék elején viszont, amikkor mögöttem voltál, nagyon laggoltál, hol megjelentél,hol eltüntél. Másodpercenként változott ez. És én éreztem úgy, hogy "húzatod" magad. Egyszer pedig csak elém kerültél, neked értem, és én kaptam lassításos büntit. Gondolkodj el azon, mit írsz ide. Senki más nem laggolt, csak Te. Más is mérges lett rád, amiért ugyanúgy járt veled mint én. Akkor most ki nem volt fair? (föleg, hogy "5kör után megelégeltem", na akor ez szándékos volt, Te jöttél nekem?, ehh, de gyenge vagy.....) Ne másban keresd a hibát.

    Az nincs benne a versenyben, hogy valaki 9 körön keresztül mögémragad hogy adjon fél kört boxkiállásnál. Ezt kifejtenéd bövebben, mirre is gondolsz? 9kör után szerintem nincs már több kőrre elég üzemanyag. Tehát együtt mentek ki a boxba, vagy nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák