Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli7601

    csendes tag

    Így van. Én pl. pont fordítva érzem. Nekem a pályák száma karcsú, és hát ebben az autólistában vastagon van amihez biztos nem nyúlok, legfeljebb egyszer-kétszer. A rallycrossnál szerintem tuti az lesz, hogy "béna SMS, ez a Dirt Rallyban sokkal jobb, mint ez az árkádos szar". :) Autókból egyedül a modern DTM-es verdákat hiányolom olyan nagyon, de remélem, hogy dlc-ben kitolják majd.

  • zoli7601

    csendes tag

    A Long Beaches videónál én akkor is beszartam, amikor a futam lezárása után elkezdett dühöngeni a hóvihar. Viszonylag ritka jelenség lehet arrafele. :D
    Az eső ilyen mértéke meg már felesleges egy autóverseny játék esetében, mint ami itt GT3 -Spa-s videóban van. Azt már nem csak a "beszari" Forma 1-ben, de szerintem kategóriától függetlenül piros zászlóznák.
    A Formula X és a GT1 elég brutálok.
    A Ranking Systemről is jöhetne valami videjó.
    Jó lesz azért, az időjárási hülyeségeket úgy is szerkeszthetjük.

    [ Szerkesztve ]

  • zoli7601

    csendes tag

    A fényszóró nekem jobbnak tűnik. Az kavarhat be, hogy a Corvette-nek kandiumsárga lámpája van, meg hát ez egy kivilágított pálya, szóval nem a legszerencsésebb párosítás ilyen szempontból. Egy Spa - Corvette-en kivül bármi jobb lett volna erre, de ezen az összehasonlítón szerintem elég baba.

    [link]

    És basszus, ránézésre a fizika is elég jó lett. Bevallom, én egy Dirt3-as látványelem jeges pályára számítottam, ehhez képest ez elég melósnak néz ki.

    A Ferrari GTO-s vidinél engem zavart, hogy az ellenfelek motorhangja majdhogynem hangosabb, mint az emberünké, de ez a menüben állítható, úgyhogy nem igazi gond.
    Az igazi gondom, hogy az a K.... "reset car" funkció maradt. Nagyon megutáltatták velem. :)

    Az AI-nak annyi létjogosúltságot tudok adni, hogy mindenki magára szabva tudhat menni izgalmasabb versenyeket, ami multiban valljuk be, nem túl gyakori, mert rohadtul szét tud szakadni a mezőny. Sőt, az esetek túlnyomó többségében ez van.

    [ Szerkesztve ]

  • zoli7601

    csendes tag

    válasz unrealnoise #161 üzenetére

    Teljesen egyetértek.

    Hozzácsapnám a visszajátszás menüt. Kajakra lenyúlták az iRacingtől és milyen jól tették. :C
    Gyárilag beépített spotter. Ezt érdemes úgy beállítani, hogy mindig vakeráljon, és akkor szólni fog, hogy egy autóra, két autóra vannak mögötted, esetleg melletted. Nevedet nem mondja, mint a Crew Chief, de azon kivül mindent, és még örül is a pb-s körödnek. (Kár, hogy nem olyan mint a navigációk, hogy választhatsz selypítőst kisgyereket, de poén lenne egy Arnoldos akcentus is. :D )

    Én nem kínlódtam kormánykalibrálással, mivel alapból a DFGT-t tette be, az FFB-nél egyedit választottam, a gaint levettem 80-ra, és ennyi. Nekem ez így teljesen jó. Szerintem ffb téren komolyat léptek előre.
    Az első napos onlineba én is beletenyereltem, és az a felkiáltójeles sárga háromszög tényleg nem a legjobb választás, de ez legyen a legnagyobb gond. Egyelőre én teljesen elégedett vagyok, ami hiba van (lagok) azt betudom a hardverem gyengeségének. 4giga memóriával nem várok csodát így 2017 év vége felé. :)
    Mentem pár futamot online, és azért vannak hülyék, de jó lesz ez a rendszer, mert már mintha most is sokkal kevesebb lenne a troll. Pályára való visszatérésnél körültekintőbbek, megvárják míg elzúgsz mellettük. Rajtnál azért vannak csattok, de messze nem olyanok, és hát ez melyik autóversenyes játéknál nincs? Büntiket már időmérőn is szórja, nem egyszer láttam amikor embert megmérte egy egy vagy két rajthelyesre.
    Mentem repülőrajtost is, hibátlan. Ha kell, felvezetőn rádszólnak, hogg sorolj vissza erre vagy arra a helyre, lámpára startolsz, nyilván így sokkal izgibb és több esély van az előzésre, mint az 1-ben a kényszermegoldásos dolognál.
    Esőre én azt mondom, hogy azért ez a Driveclubban jobban néz ki, de az elődhöz képest javult.
    Ha valami hiányként kellene felsorolnom, hogy ne tűnjek fanboynak, akkor azok a pályák. Van it vastagon, de nekem már herótom van Monzatól, Imolatól, Monacotól, és lassan Spa-tól is akármekkora classic pályák is ezek. Jöhetne Istambul, Interlagos, Kína, Argentina, Dél-Afrika, és még énis sorolhatnám itt napestig, hát még aki képben is van.

  • zoli7601

    csendes tag

    válasz #96349952 #175 üzenetére

    Éedekes, mert pont mentem GT3-as Mekivel és pont Spaban, hát tizedekre voltam az elsőtől. Persze az ilyen 2:17 körüli időket el kell felejteni, mivel setup nélkül mentem, de szerintem pont vasaló lett a verda. Annyira stabil, hogy már zavaró. :) Az M6-os BMW meg kész. Hangja alapján halál gyér, menettulajdonságra is tök lomhának tűnik, de lehet azzal is jó időt repeszteni. A sebességérzetet javíthatnák, ha már nagyon mondani kell valalmit. GT3-ból Neked talán a Porche vagy az Acura fog bejönni.
    A spotterrel kapcsolatban is tök mást tapasztaltam. Írtam, always-re kell állítani és löki a sódert ha kell, ha nem.
    Nem setupoltam én sem, de a guminyomásnál szerintem tökmindegy, hogy milyen számot látunk, az alacsonyabb a laposabb. Váltó dettó. Balra húzod, rövidebb lesz, jobbra meg hosszabb. Apróságok ezek.
    A visszaváltást a motor védelme miatt elektronika tiltja, ahogy sok esetben a valóságban is. Az AC-ban még ciripel is hozzá, hogy túl magas a motorforduat, ezért cseszik visszaváltani.
    A ralllycross egy teljesen más vezetési stílust követel meg a pályagépekkel szemben. A pályák kialakítása, vonalvezetése miatt is sokkal rövidebbek a fokozatai, ennél fogva orrba-szájba váltani kell, lényegesen intenzívebb a kormányzása, szóval az tök más, ezért szokatlan. pl: A Dirt Rally után felmész egy pályaversenyre, akkor eleinte nézel majd, hogy mi a tököm ez a nyugger tempó ezen a rohadt széles, kivasalt pályán ezekkel a lomha szarokkal. :D A rallycrosst a norvég pályán próbáltam, hát domb le és fel, szinte nincs egy egyenes szakasz, persze, hogy idegroncs autó kell hozzá. Tudni kellene rendesen használnom a kéziféket is, kanyar előtt úgy hintáztatni ahogy azt kell, aztán egész élvezném is.
    A Ford F150-nel meg mentem egyet a California Highwayen 10 AI-val. Mint egy tank, olyan volt. :D Szegények jöttek ilyen kis Mustangokkal, meg Toyotakkal, úgyhogy nem kellett fosnom, hogy kilöknek. :D

  • zoli7601

    csendes tag

    válasz Dante73 #350 üzenetére

    PC2-nél nem tudom, mi van, de Assettoban van egy custom beállítási lehetőség. Érdemes kipróbálni, ha még nem ejtettél sort rá. A DFGT sincs a támogatott kormik között, de ezzel nekem sikerült működésre bírni.

    Közben megnéztem, a CARS2-ben is van ilyen opció. Elvileg úgy működnie kellene, csak hát ugye be kell kalibrálni a pedálokat, kormit. Ha ezen már túlvagy, akkor passzolok.

    [ Szerkesztve ]

  • zoli7601

    csendes tag

    Akkor az Assetto Corsa sem egy nagy eresztés a Nord -Trackday, Spa-GT2 és kb. ennyi szervereivel, meg az összesen kb. 50 játékossal napszaktól függetlenül.... Tengerentúli trackpack kinéz nektek még ebben az évezredben vagy muszáj lesz modokkal tolni, amik sajna tutira nemlézerszekenneltektehátszarok? Tényleg üdítően hatna ha nem próbálnád itt is előadni a hülyeségedet, mint a másik oldalon....

  • zoli7601

    csendes tag

    Elég régóta játszom multiplayert, de ilyen okádék szar támogatást én még az életemben nem láttam, mint ennek a szaros SMS-nek a rühes-nyüves játékainál.... Ez bazmeg, mindennek a legalja, ezt tizenévekkel ezelőtt sem merték meglépni. Sőt, nem is volt divat az utólagos toldozás-foltozás.... Zsebrebassza az AAA kategóriás játékért a pénzt, aztán idebasz egy ZS-kategóriás mocskot.... Jó lenne ha lenne valami felügyeleti szerv, mert ez 2017-ben nemhogy nem szint, de kritikán aluli, és vérlázító...A jó kurva anyjukat azt....

  • zoli7601

    csendes tag

    válasz kozmy #511 üzenetére

    Bocs, de én fizettem, nem is keveset. Konkrétan egy AAA kategóriás játék árát. Ennél fogva én ELVÁROM a kurvagyors javítást, ha már 3 év fejlesztési idő nem volt elég rá..... Ilyen pénzekért MINŐSÉGET AKAROK! És csodálkoznak, hogy warezolnak az emberek.... Azt a pofátlan kurva anyjukat, azt...

  • zoli7601

    csendes tag

    válasz unrealnoise #515 üzenetére

    Te miről beszélsz jóember? Hol érdekel, hogy mennyi órád van benne? Az 1-ben nekem is volt 1000+-om, ebben meg szintén 100+-om van már, de ez kit érdekel? Nem kell itt fanboykodni, öcsém, a szar attól még szar marad. Az meg nem szint, és soha nem is volt, hogy a multija gyakorlatilag egy játszhatatlan FOSTENGER egy 60 eurós játéknak....Értve vagyok? Konkrétan leszarom a véleményedet, és se te, sem más nem tud meggyőzni az ellenkezőjéréől, mert napi szinten látom, hogy MÉG MINDIG SZAR. Ahhoz is bólogatsz, hogy embereket kiraknak a hivatalos fórumról meg kommenteket törölgetnek a barnanyelvű moderátoraik csak azért, mert halálosan jogosan kritizálják a játék bizonyos részeit??? A pC1 meg brutálisan sok javítás után is egy hulladék volt a konkurens címekhez képest. Erről ennyit. Lehet, téged megnyugtat, hogy leszedsz pár mega, akár giga placebo "patchet", de aki -ismétlem- napi szinten kapja a szart, azt nem tudod megdumálni, de még ők sem..... Ez nem szint, nem kell a szerecsenmosdatás. Örüljél, ha ps4-en összehozol óránént egy 5 köröst, azt jóvan, de hadd ne örüljek már veled, jó? Tudod, én nem vagyok igénytelen. Elvárok valamit a pénzemért...

  • zoli7601

    csendes tag

    válasz Segal #518 üzenetére

    Igazság szerint ez ebben a formában forint huszat sem ér. Ezt warezolni kellett volna előbb, és várni egy-két évet, amíg méltóztatnak a peccsekkel összefoltozni valamennyire ezt a szemetet, aztán megvenni nagyon maximum 5000-ért.

  • zoli7601

    csendes tag

    Cshavez: Köszike, de nem vágytam elismerésre.

    Shodan: Parancsolj:

    [link]

    Steam, Patch 1.2.0.0 alatti komment, tegnapról, és nem én írtam:

    When are you going to fix the online servers? NEVER !
    SMS ban me from twitter
    because i ask championship online in game promise
    because i ask more fix more stability multiplayer rank licence
    all is bugged

    SMS prefer
    make event best photo
    patch stickers hot wheel
    ZERO COMMUNICATION

    THEY DON T UNDERSTAND SOME PLAYERS LEAVE PC2

    Mint látszik, nem egyedi, tehát nem kizárólag nálam van ez, ettől függetlenül megtettem, amit lehetett. Gép újraindítás, játék reinstall, routert szétkaptam, szóval mindent. Próbálkoztam, hogy hátha a dedi szeró, csináltunk sima szerót jelszóval, aztán kivetettem a jelszót is, tehát gyakorlatilag sima publicra rakattam az egészet, próbáltam, hogy más legyen a host, próbálkoztam csoporton kivül is public szeróval, úgy vagdosta le az embereket, hogy ihaj, és nem én voltam a host, csak beléptem, már ha tudtam, ugyebár, még mit kellene?
    Az akadásokat én is, és szerintem már mindenki elfogadta, de többmásodperces laggal is találkoztam, és tudjuk, ez mit jelenthet. Szia autó, szia verseny. Nem érdekel, mert nem gyakori. Az viszont felpattintja a búrám, hogy ha úgy van kedve, akkor az utolsó körben úgy levág, mintha ott se lettem volna. Ráadásul ez a hiba a kezdetektől létezik, ha jól emlékszem, Dr. Gonzo is belefutott már ebbe jó párszor, meg kb. az összes csoporttag aki gurul velünk. Ehhez képest jöttek a patchek, és ugyanott tartunk, ha nem rosszabb.
    Olyan is volt, hogy átrendezte az időmérő eredményét, de ez sem izgatna, viszont a teljesen megbízhatatlan multitól most lett tele. Az offline résszel semmi gondom, csak hát nagyon minimálisan játszok úgy, konkrétan nem is karrierezek, csak gyakorlásra használom, mivel ez engem multiban érdekel, részemről kizárólag ezért lett megvéve. Offlinera bohóckodok a Dirt Rallyval vagy az ETS2-vel marha ritkán, a Dirt 4-et köszi kihagyom, eléggé savazták, hogy hát messze nem a Dirt Rally szint egyébként sem, de az "ajánlód" után pláne jó messziről elkerülöm.
    Meg azt azért ne higyje már senki, hogy ha bárki bármi hibát felró, azt csak úgy sportból teszi, mert nincs jobb dolga. Ajánlom a Steam értékelések olvasgatását. Megnyugtatok mindenkit, azért annyira gyépé nem vagyok ám, hogy ne nézzek utána, hogy mennyire gyakori ez a dolog, mert először magamnál keresem a hibát, de az van, hogy az egészségesnél ez gyakoribb. Nem az első, de nem is az első tucat után forrt fel az agyam. Az azért elég érdekes, hogy sokan ezt teljesen természetesnek és elfogadhatónak tartják, mondván, más játékok is ilyen frankón lettek megcsinálva. Bocsi, de szerintem ennek nem így kellene működnie.

    [ Szerkesztve ]

  • zoli7601

    csendes tag

    válasz Lifer092 #586 üzenetére

    Ez a kép akár a 3. patch eredményességét is tükrözhetné ami a multit illeti.
    A bal oldali kék kabátos fickó úgy döntött, hogy inkább az alkoholba menekül, ezért mehúzza a lapos üveget.
    Tőle jobbra lent a zöld kabátos figura testtartása alapján kijelenthető, hogy neki most már aztán tényleg teli van a .... az egésszel.
    Felette a barna kabátos csajnak már ökölbe van szorulva a keze, és éppen arra gondol, hogy most átszakítja a kerítést, és nekimegy ezeknek.
    A durcizó fickó felesége/csaja, a zöld kabátos (festett)szöszi előre megmondta, hogy ez lesz, ezért akart inkább otthonmaradni, és összeütni egy paprikás krumplit ebédre, de senki nem hallgatott rá. Közben "ez teljesen hülye" - tekintettel néz a barátnőjére, aki már távcsővel nézi, hogy mikor száll alá a Jóisten és vakarja ki ezt a valamit a pöcegödör legmélyéről.
    A baseball sapkás, barna kabátos fickó csak röhög, és éppen a telefonján nyomja be a kamerát, hogy felvegye ezt a szerencsétlenkedést, mert a haverjai nem fogják neki elhinni, hogy ilyen van. (hajlított bal kar)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák