Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz HeZ_ #862 üzenetére

    "- bejáratás-öregedés = ilyen alapon minden 100-200 óránként kalibrálhatnánk"
    Az oregedesben igazad van, azert is irtam, amit, a bejaratasban nincs. :)

    "- firmware frissítés = biztos, hogy mindig kell?"
    Nem, en eddig 1x frissitettem, de a mezei user nem tudja ezt, ezert irtam.

    "- kalibrált preset-ben állítás = miért is kellene?" "- SDR személyre szabás = értelmezhetetlen probléma"
    :) Mert hasznalhatatlan szamodra, ugy ahogy van.

    "4k OLED-en semmi SDR"
    :D Ezt en is igy gondolnam, ha minden anyagbol lenne HDR verzio, de sajna nincs. Igy SDR-t is fogyaszt a tobbseg, mint en is.

    "SDR homokból nem lehet-érdemes még trükközéssel sem várat építeni, persze nem akarlak lebeszélni, persze próbálkozz nyugodtan"
    Ha kiprobalnad/latnad, nem igy beszelnel rola :)

    "erős lenne "nem ajánlott"-nak nyilvánítani még az MM általi kalibrációt is, mivel hiányosságaival együtt is jobb a gyári alapbeállításoknál, azaz a semminél"
    Az igazi kerdes, hogy jobb lenne e SDR eseten. Ha nem allit semmit, es nem valtozik semmi, akkor igen, de ha hozzanyul a beallitasokhoz, akkor mar biztos nem. Es itt nem csak arrol beszelunk, hogy jobb vagy rosszabb, hanem plusz penzbe kerul.
    Hacsak nem maganak kalibral az ember, akkor a nagy resze a listanak akkor is fent all, ha egy megbizott kalibral, csak o vissza tud menni, ha igeny/penz van ra.

    "ha ilyen sok időd van tesztelni = átlag napi 7,8 órát = "7150 oranal jar a B8 2 es fel evesen"
    Az elmult masfel ev alatt (lockdown) ment bele sok. De itt nem ez volt a lenyeg, hanem az 1 nagy pixel frissites :)
    De ugy erzem, nem is ez az igazi gondod, igy a tobbire nem is valaszolok, s azt a reszet nem folytatom ...

Új hozzászólás Aktív témák