Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trotter66

    tag

    Urak, segítség kellene!
    Van egy Prestigio PAB2411 multicenterem. A mai napon bekapcsolást követően automatikusan frissítette magát a droid (sajnos). Lefutott a frissítés, majd újraindult a rendszer. A zöld kis robot tette a dolgát, majd megjelent a kezdőképernyő, ami két sec időtartam múlva tizedmásodpercre eltűnik, majd újra megjelenik és ez megy végtelenségig. Mintha hurokba került volna.
    Semmire sem reagál, áramtalanítás, illetve a recovery gomb megnyomása sem hoz változást, ugyanúgy küzd a kezdőképernyő betöltésével, a távirányítója sem hoz megoldást.
    Van hozzá egy külső billentyűzetem, ennek vannak dedikált műveletgombjai, melyek a zenelejátszót, e-mail klienset stb. indítják. A dedikált gombok elindítják a klienst, így érdekes módon működik a e-mail kliens, ebből a levelekben lévő linkekre kattintással meg lehet nyitni a böngészőt és ezt követően simán lehet böngészi, videót nézni stb.
    Vagyis a rendszer működik, csak a kezdőképernyő és az ikonok nem töltődnek be valamely oknál fogva.
    A kezdőképernyőből nem tudom elővarázsolni a beállítás menüt, így aztán ismételt frissítés is csak egy álom.
    Letöltöttem a Prestigio honlapjáról a hardverhez tartózó frissítést zip fájlban, azonban a probléma adott: nem tudom, hogy hogyan érjem el azt, hogy elindítsa a fájlt. Ezen hol a run utasítás??? :)
    Tudna-e valaki segíteni, vagy marad a miskolci szerviz...
    Nagyon köszönöm ha valaki segít.

    Tudom, hogy nem ez a honos topic, de hátha itt is kaphatok helpet...

Új hozzászólás Aktív témák