Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Alteran-IT #2590 üzenetére

    Normális szerelő? :D T-nél létezik? :U
    Az évek alatt megfordult pár "szakember" a házban. Bár a végén már bejönni is alig mertek. Egyiknek sem tetszik, amikor az ügyfél kicsit képben van és nem veszi be a hülyeséget, amivel megmagyaráznák minden rendben szerintük és miért is gond nekünk, ha pl a 20-as net csak 10-el megy. ...vagy szakadozik, mert mit is akarhatok én csinálni, amihez nem elég a 10. Aztán egyszer volt egy, aki elmondta melyik utcában és hol van a hiba, amit meg kellett volna javítani. Kérvényezte...pár hét múlva már nem dolgozott a T-nél. Később a helyi vezetőjükkel is jóban lettünk, elmondta ő is tudja hol a gond, de hát emiatt nem fogják azt a részt feltúrni és hát lenne majdnem egy nap. Évekig abból állt pár hetente, hogy este jelentettem a hibát, a központban látták mi a gond, vagy nem..éppen ki ült a székben. Másnap d.e. (mit számít ki ül itthon) jött a szerelő, aki soha semmit nem tudott megcsinálni. Hiszen nem nálunk volt a gond. Időhúzás. Kivéve, ha Router csere kellett. A korlátozást is a központban tudtam levetetni, fórumon keresztül szívességből segített valaki 1-2x, aztán eltűnt. Amikor megtudtam az új helyen nem lesz optika kirázott a hideg.

    PR-es TV-s csomagunk volt kb 10 éve. Akkor rossz minősége volt és árban is elég drága volt. Azóta változtak a dolgok.
    Mindent megkérdezünk, amit lehet. Tuti, hogy nincs ott 50-es VDSL. Nem örülök a csiga lassú feltöltésnek így a megszokott 30 után. Nem is értem, hogy lehet még ilyen 2018-ban. Köszi még egyszer, talán nem lesz gond. :U

  • Mikeee89

    senior tag

    válasz Alteran-IT #2590 üzenetére

    a T-nél az 50-es VDSL-hez 15 Mbit/s, a 100-ashoz pedig 20, sőt talán 25 Mbit/s feltöltés jár,

    ezt meg tudom erősíteni, t-nél vagyok a 100-as vdsl csomagban. letöltés nincs meg a max az csak kb 70-75 Mbit, de a feltöltés 20-25 Mbit körül van. Azt látom, hogy már nálunk is van 240-as pr-es net, de az a 12 mbit feltöltés az visszalépés lenne. Inkább nem :) :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák