Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok

    Most mondhatnám hogy a Postások úgy ahogy vannak, rabló , tolvaj banda.
    Tudom, nem leszek ezzel népszerű.

    Több csomagot is rendeltem külföldről, érdekes mód azok ideérnek (Magyarisztánba) a világ másik oldaláról 2 nap alatt....itt dekkolnak hetekig (tracking szerint vám már megnézte) és sehol a csomag.
    Nagyjából tudom mennyi idő kell egy csominak hogy ideérjenek...

    Kissé ideges vagyok - kérlek nézzétek el nekem de nekem a postával ezidáig csak negatív tapasztalatom van, így a véleményemet fenntartom: tolvaj banda!
    (3 csomagom is eltűnt [nem érkezett meg] az utóbbi 2 hónapban - én saram, mert nem kérdeztem rá a távolkeleti eladónál a tracking number-re, csak a feladás után közölte a kedves eladó hogy ne is várjak nyomonkövetési számot ezekhez)

    Bemegyek, postásnéni (két köröm kapargatás között felnézve) közli hogy nem érkezett csomag - Nevemet cseszett megkérdezni, s látom hogy mögötte lévő szekrény dugig van pakolva (csaképp dolgozó ember vagyok én is, így csak zárás előtt nagyjából negyed órával tudok csak elslattyogni a postára (értesítő nélkül....hisz ha hazamennék az értesítőért, addigra bezár a bazár)

    Másik eset:

    Vaterán vásároltam egy tőlem 50km-rre lévő településről. 4. hete nem érkezett meg...és valószínüleg már nem is fog....sokezer forintos veszteség....nemtudom mennyibe kerül egy üvegtábla a posta épületén, de nekem csak egy darab kőbe vagy téglába.....

    ....cigány banda!

    Üdv

    ui.: Akinek nem inge ne vegye magára!!!!

    [ Szerkesztve ]

  • lacam

    aktív tag

    Moderálnám magam, de már nem tudom szerkeszteni a post-omat.

    A lényeg, hogy nagyon, nagyon nagyon pipa vagyok a postás bagázsra.
    Ilyen link bandával az életben nem találkoztam. Bocsánat a hangvétel miatt.

    Ha én úgy dolgoznék ahogy ők, már rég nem lenne melóm... :U

    Újfent kihangsúlyozom: Tisztelet a kivételnek..

    [ Szerkesztve ]

  • lacam

    aktív tag

    Dehogy megyek, van nekem jobb dolgom is :K

    Ide nekem a csomagjaimat! :W
    (nem felnyitni, nem leköpni...nem széttörni...csak ideadni!)

Új hozzászólás Aktív témák