Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Voice24 #69842 üzenetére

    Talán ha nem a legkisebb méretű, kvázi-belépő modellel rendelkeznél (mint ahogy - ha jól emlékszem - azod van, tán 42S30?), hanem egy nagyobb és komolyabb géposztályba tartozóval, amin mondjuk nem elsősorban Barátok köztöt (vagy bármi más TV-adást) bámulnál az RTL-en, hanem például ténylegesen házimozi megjelenítőként használnád és csak alkalmi jelleggel néznél rajta brutál logós TV-adást, akkor lehet, hogy sokkal érzékenyebben érintene a téma, hogy adott esetben nem makulátlan a paneled a gány TV-adók okán, akik nem képesek minimálisan transzparens logót készíteni. Hidd el: nagyobb és részletezőbb panelen minden jobban látszik - a ghost is. Szerencsére a VT60-on még soha nem találkoztam vele, de más már pl. igen, így nem lehet elmenni mellette szó nélkül, ahogy soha nem is tettük.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Gabor970

    addikt

    válasz Voice24 #69842 üzenetére

    Nekem a használati eszközök nem babusgatnivalók Karbantartást mindenem megkapja, de nem fáj ha a parkolóban egy újabb apró rányitást látok a kocsin. Nem mindegy? Az értéke évről évre csökken, nem cserélgetem, mikor eladom, így is - úgy is párszázezeres érték marad. Emkékszem, 4 éves volt kb, mikor megverte a jég. Nem vészesen, de bizonyos szögből nézve golflabdaszerű a teteje. Feleségem szegény majdnem elsírta magát. Én vigasztaltam: Lassabb lett? Kényelmetlenebb lett? Többet fogyaszt? Pénzbe kerül mindez? Egyik sem... NA ÉS??? Ez ezentúl ilyen. A sírásból majdnem nevetés lett. Most 9 éves, még 2-3 évig elszalad nálunk, aztán meg a fiamnak jó lesz első autónak, onnét bontó úgyis.
    Nem ragozom, használok mindenem kedvem szerint... Ha retekklubrajongó lennék, az sem zavarna ha beégne a logo. (annyira nem vagyok az, hogy emberiség elleni bűntettnek vélem még a létüket is, de nem a logo miatt)

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák