Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoyBoy

    csendes tag

    sziasztok,
    légyszives segítsetek a következő problémámban, hátha van valami ötletetek, illetve ha esetleg rossz fórumon kérdeznék, nyugodtan ajánljatok másikat:)

    szóval egy Pana VT30 tv és egy Netgear n750-es router elkezdte nem szeretni egymást.

    nem tudom mikor történt, mert az elmúlt kb bő fél évben nem használtam a tv és a router közötti kapcsolatot. Régebben szépen, rendesen felkapcsolódott a tv az internetre (emlékszem pár éve még szoftverfrissítés is lejött ezen keresztül), illetve a laptopomon tárolt filmeket is tudtam nézni a tv-n (serviio).

    kb fél évvel ezelőtt kezdődött, hogy felismerte a hálózatomat ugyan, de kapcsolódni már csak sokadik próbálkozásra sikerült, Sokszor ez volt a hibaüzenet: "a talált hálózat otthoni hálózat; nem kérhető le az IP-cím. ellenőrizze a csatlakozást a routerrel és a router beállítását".

    Viszont ma meg már fel sem ismeri a hálózatot, hiába scannel, nem talál hálózatot (pedig kettő is van, egy 2.4ghz és egy 5ös), pedig szervíz szerint a TV wifi stick-je jó.

    bármilyen ötletet szívesen fogadok:)

    előre is köszi szépen!
    üdv
    Boy

Új hozzászólás Aktív témák