Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz Scarletiel #8556 üzenetére

    Így talán nem neked való a konzol akkor ha az FPS-t szeretnéd nézni.. Lehet át kell értékelned dolgokat de tényleg. Én értem meg tudom, hogy jobb a 60 de..
    Vagy várj......Ha megnyugtat PS5-n biztos játszhatsz 1080-ben 60 fps-el. :K Ilyen szempontból akkor talán mégis neked való hisz úgyis ez minden amire vágysz.
    Az összeférhetetlen része az, hogy van az 5% aki az fps-t nézi és van a maradék aki nekiáll játszani és játszik és befejez játékokat.(kijátszottam pro-n a RDR2-t és még élveztem is tudom fáj..van PC-m is.Nem érdekelt töki, egyszerűen akartam) Az arány valószínű még durvább lenne amúgy a valóságban ha a pár száz millió darab eladott konzol felhasználói bázisával számolnánk..
    Ez azért van így valószínű mert ők nem a prohardverről kerülnek ki és úgy mennek vásárolni, hogy hány fps.. Csak be megy apa anya egy áruházba és leveszi a polcról, hazaviszi.Vagy lát valaki egy jó játékot és azt mondja, hogy én is akarom kell.. Esetleg egy barátja odacsábítja, hogy együtt játtszanak.. Fel sem merűl benne, hogy FPS.. Lehet azt hiszik, hogy beszóltál ha mondod. Nem biztos, hogy átmegy de az lenne a lényeg, hogy ha bedobnának 1000 random konzolos közé nagyon nagy kissebbségben maradnátok ezzel a véleménnyel mert a többi azt mondaná nekem jó én elvagyok vele, egész életembe konzolos voltam stb.. Nem fogod meggyőzni nagyrészüket mert nem érdekli ez a lényeg. Csinálj egy szavazást egy óriási csoportba, hogy hányan nem veszik meg az új konzolt az FPS miatt és egy nem érdekel az fps megveszem opcióval...
    Nem lesz igazad mert ezek az emberek egyszerűen csak élvezik az egész konzolosdit úgy ahogy van..És nem itt nem lesz igazad egy szakmai fórumon hanem ha nagyon nagy mintát nézünk elnyomnak.
    Nehéz nehéz tudom...

    Szerk;
    A konzolgyártók pontosan tudják mi az az ár/teljesítmény amivel célozni lehet az embereket.. Tudják, hogy elfogják fogadni az emberek ha néhánynak nem is tetszik.
    Ez fér bele ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák