Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz sting2 #45468 üzenetére

    :DDD
    Amugy, meg ha kuzd vele is 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ugy is szebben szol, mint az akar haromszor annyiba kerulo ubergamer fejhallgato. :P
    Csak... Valoszinu tudna az tobbet is, kerdes annyival tobet tudna-e, hogy megeri, vagy nem. Egy tesztet mindenkeppen megerne a dolog.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • karmaresz

    senior tag

    válasz sting2 #45468 üzenetére

    22 éve hifizek.
    A sztereó fejhallgatós rendszeremben egy teljesen magamra szabott Foobar2000, egy dedikált USB kártya, egy 300e Ft-os csöves fejhallgató erősítő, egy 200e Ft-os DSD DAC és egy Amiron Home van.

    Azt gondolom, ezek alapján van összehasonlítási alapom. Szívesen véleményt cserélek olyannal, aki próbálta és neki nem tetszik, de szerintem:
    Igen, kb 50 óra tapasztalat alapján én véleményem az, hogy korrekt módon meghajtja a PS5 kontroller a 80 Ohmos Custom Studio Pro-t. A 300 ohmos Amiron Home-hoz viszont kevés. Bár kisebb a max hangereje. de mégis szívesebben használom a Custom Studio Pro-t, mint a könnyebben hajtható Sennheiser 598cs-t.
    Kedves sting2, gyere el, ha vége a pandémiának és teszteld magad.

    P.s.: Légyszi ne értsétek félre, amit írtam. Mindezt a gamer fejhallgatókkal való összehasonlítás keretében tettem. Értelemszerűen nem várok tőle ugyanolyan minőséget, mint a sztereó rendszertől de amit nyújt, a sztenderd gamer fejhallgatóhoz képest, az nekem játékra elég. :K

    [ Szerkesztve ]

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák