Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aciduzzu

    aktív tag

    válasz ImACeltic #45755 üzenetére

    Borzasztó világot élünk, az önálló gondolkodás-véleményalkotás képessége kezd kiveszni az emberekből. Ezért fáj neki. Ez egy videojáték, könyörgöm, ki a f@szom az az OW Zoly (már ez is gáz, ha így írja le a nevét) vagy VR István vagy kicsoda?!

    A téma felkent szakértői? Egyáltalán vannak ennek szakértői? Ezek ugyanolyan emberek, mint te vagy én, csak a YT farvizén próbálnak munkavégzés nélkül megélni, és olyan véleményt megfogalmazni, amivel a nézettségüket növelhetik. Kit érdekel a véleménye? Pont magasról teszek rá, hogy ő mit gondol a játékokról, nekem az a fontos, hogy én mit gondolok róla.

    Nem arról van szó, hogy ha érdekel az asztrofizika, akkor Neil deGrasse Tyson-t hallgatsz, vagy Mitchio Kaku-t olvasol, hanem megnézel ilyen divatmajmokat azért, hogy önálló véleményed lehessen, mert nélkülük bizonytalan vagy a sajátodban, vagy nincs is. Ez a baj.

    Borzasztó ez a YT és Twitch-jelenség, de ami a legrosszabb, hogy emberek milliói még fizetnek is azért, hogy ezt a tendenciát erősítsék.

    LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

Új hozzászólás Aktív témák