Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gáboromm

    tag

    válasz crue #45642 üzenetére

    "nem kell minden áron meggyőzni mindekit,"

    Én nem akarok meggyőzni senkit. :) Úgy tűnt? Volt 2-3 nagyon jogos érv a lemezes mellett, leírtam világosan, illetve megerősítettem másokat, hogy így van. Nekem nem elég érv, van akinek meg igen.

    Van aki szereti a fizikai cucot, meg eladni szeretné, vagy lassú a net. Ezek jogosak. és full érthető.

    Én meg leírtam, hogy miért jó (nekem) a digit! nem fogom ismételni, mert írnak újra tízen, hogy miért győzködök másokat. :)

    "hogy lehet hogy a viszonylag friss TLOU2 és a Valhalla lemezen van meg?"

    1. Sokan 1 éve a ps4 topikban érveltek a tlou2 lemezes mellett, mert nem lehetett tudni, hogy mennyire jó, vagy sem. Előrendeltem, kaptam bögrét is. Meggyőztek

    2. Úgy, hogy a tlou2 volt tavaly nyáron az első lemezes játékom, amit eladtam utána, mert "gyűlöltem" a lemezt. Azt hittem talán szeretni fogom, de nem.

    Majd beszerzem digitálisan később, mert akarok játszani vele.

    3. Valhalla meg pc-n kezdtem el, és majdnem be is fejeztem. Viszont lett egy ps5 valhallám, kiváncsi voltam milyen ps5-n. És úgy néz ki beválik.

    Nem, nem a lemez, mert az idegesítő számomra a zúgása is, ahogy felpörög játék közben.

    De maga a játék annyira jó ps5-n, hogy úgy nézki még 40 óra, és ps5-n fejezem be.

    De csak azért mert a trophy-t is átvitte a rendszer. Egyébként tuti pc maradt volna a végigjátszás.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

Új hozzászólás Aktív témák