Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AeSDé Team

    őstag

    Sziasztok!
    Szerintetek fél év alatt van esély némi árcsökkenésre? Nyár végére szeretnék összeszedni a PC-m fejlesztésére valemennyit, de azon is elgondolkoztam hogy gép helyett vennék egy PS4-et, mert azt nem kell fejlesztgetni. Mondjuk 100 alatt már beleférne, ennyiből elég sokat tudnék tuningolni a gépemen is.
    Előnye számomra a fix hardver, ami nem szorul fejlesztésre, és a sok exkluzív cím, legjobban a Killzone és az Infamous Second Son tetszik.
    Hátránya az hogy életemben nem volt konzolom, PC-n sem kedveltem a gamepadokat. Na meg a játékokat is nehéz rá beszerezni, egyáltalán megoldható valahogy a crackelés, vagy mindnt meg kell venni?
    Olvastam chipelésről, de azt írták hogy akkor nem fog menni a multi az eredeti játékoknál, ami számomra fontos lenne.
    Szerintetek van értelme váltani PC-ről erre?

    [ Szerkesztve ]

  • AeSDé Team

    őstag

    Sziasztok, most kezdtem el komolyan azon gondolkozni, hogy a PC-mre összespórolt 150k-t is meghaladó pénzt inkább egy konzolba, és pár játékba fektessem. Eddig csak PC-s voltam, de tetszik a fix hardver, az exkluzív címek, a tökéletes futási sebesség. Többnyire ezek vonzanak a konzolhoz.
    Milyen fontos tudnivalók lehetnek a konzollal kapcsolatban, érvek mellette, vagy ellene? Mekkora egy konzol élettartama napi maximum 1-2 óra játék mellett? (nyílván úgy elosztva, hogy néha fél óra sem, máskor meg 3-4 óra, pl. hétvégén)
    Milyen a hűtése, mekkora figyelmet kell fordítani a masina karbantartására? Hogyan kell kiporolni, garanciavesztéssel jár-e a belső tisztítás? PC esetében nem baj ha szétkapod a cuccot, de konzolnál feltételezem hogy igen.
    Van itt olyan aki PC-ről váltott? Milyen nehéz megszokni a konzolt? Mi volt a legnagyobb negatív, vagy pozitív élménye?
    Kell-e fizetnem ahhoz, hogy az általam megvásárolt játékok online tartalmait kihasználhassam? Milyen előfizetések vannak, és ezek mit takarnak?

    A segítőkész válaszokért előre is köszi :R

  • AeSDé Team

    őstag

    válasz keIdor #26834 üzenetére

    Köszi a leírást, így tényleg jó vételnek tűnik. Viszont épp ma kicsivel az előző hsz-em után tudtam lebeszélni egy elég jó beszámítós üzletet egy ütős konfigra, szóval most sem lesz PS4-em.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák