Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Csabee86 #80721 üzenetére

    "A PSN mint szolgáltatás nem az igaz, ezzel szemben az Xbox Live-val nincs probléma" ez annak fényében h az elmúlt 2 hónapban a psnnek semmi baja nem volt, a live meg több napra hetekig lehalt, utána meg nem lehetett goldot regisztrálni majd hülyén érzékelte, kicsit vicces. Maradjunk annyiban h mindkettő le szokott halni néha :D

    A menü megint érdekes kérdés h jobb e, mert azért ott elő elő jönnek bugok xboxnál, cserébe lassabb is. De persze kinek mi tetszik, de az a része meg relatív.

    Abban egyetértek, h mindkettő jó választás, nem nyúl mellé velük az ember. Kivéve ha van pl gamer pcje is valakinek, tekintve h az xbox exklúzívok 90% pcre is kijön, a ps4 az esetben jobb választás.

    [ Szerkesztve ]

  • adalbert1

    veterán

    válasz Csabee86 #80721 üzenetére

    Ami még számíthat: szerintem Xbox One-on jobb akciók vannak (persze ezt csak érzésre mondom, illetve most a húsvéti PSN leárazáson volt pár cím, amivel a Live akciók árai mentek), a kontroller elemmel működik (van akinek ez is szempont, hogy csak cseréli az újratölthető elemet, és nem kell a kábeles töltéssel vacakolni), és szerintem érzésre sokkal halkabb is (nagyobb méret, illetve külső tápegység, szemben a PS4 beépített tápegységével).
    Ami a PS4 mellett szól: több eladott példány, így a legtöbb játék multiját többen játsszák, illetve a kicsit erősebb hardver. Illetve mérlegeld azt is, hogy a baráti társaságodban melyik gépből van több, akár egy offline 4 fős Fifa partyt is könnyebb úgy összehozni, hogy van elég kontroller, mert mindenkinek van sajátja.

    Erre a Zombi-ra kíváncsi leszek, legutóbb majdnem megvettem, mikor fél áron adták - anno Wii U-n egész jó játék volt, kellően parás volt a hangulata, illetve elég nehéz is volt.

Új hozzászólás Aktív témák