Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Madwe #6731 üzenetére

    szia
    Hát nemtom.....
    Jelenleg nincs gondom,mert 20gamma simán fent van és még bőven marad is.
    A PS4 ben meg ha 5 felfér akkor sztem még mindig jól elvagyok.
    ettől azért jóval több felmehet,mert ezek a 20-40Gb ok a "nagy címek" méretei,a többi alattuk lesz jóval. ;)

    Nem vagyok 1 nagy "játékhajhász",GT vonalon megy a dolog nálam 1-2 FPS körítésében a "plus" adta gammákkal és kb ennyi.GT a PS4 en 1-2éven belül nem várható,így KZ lenne a húzócím és alap gamma.

    amúgy 03.30 óta van benne a PS-ben az SSD-m ami MLC technológiát használva dolgozik.(arany középút a technológia SSD szinten és a Sandisk sem egy OCZ,aki maxon járatja az eszközét. :N )
    Maga az SSD rendelkezik trim ficsőrrel(erre figyeltem),de a PS támogatottsága e téren valóban nem tudható.Bár ki sem zárható azért,mert egy FW frissítéssel akár be is kerülhetett már,mivel a YT is teli van SSD-t használó-telepítő vidikkel. Ki tudja lehet már foglalkozik a sony is a dologgal és már rég belerakta.(ha nem ,akkor az sem akkora gond. )
    Amúgy foglalkozom a témával és pont nemrég kérdeztem SSD-s topic-ban,ahol megnyugtattak,bírni fogja ;) "Hátrány" a játékok sok mentése,írása,sima oprendszer futtatása helyett ,nade arra van h menjen és ha csak a felét kibírja ami a ténylege élettartama,akkor is túléli a gépem. :D
    Nemsokára kiveszem és ránézünk PC-n(feltéve ha látja majd) ,mi is van vele ennyi idő után,(mit kapott a PS3-tól),akkor majd a szakik megmondják a képek/adatok alapján,mire számíthatok ténylegesen.
    Sajna PS ben dolgozó SSD-ről még nem található tesztkép náluk,így Ők is várják a dolgot. :B

    Értem Én,h "luxus" kategória számba megy még mindig a megvétele,használata,de amikor 2játék áránál kevesebbért be lehet szerezni akkor tényleg drága??
    (sztem nem,bár Én ha 2 játékot veszek 1 évben akkor sokat mondok)
    Plusz zárásul,aki (mint ÉN is :B ) meglépte már a sort a "gyári5400rpm-WD/black7200rpm-OCZ VertexII-Sandisk" az tapasztalta(tudja),h mennyi az annyi köztük. ;)
    Én bátran bíztatok mindenkit,ha megteheti akkor hajrá,mert gyorsabb.(és bírja is,de ezt csak suttogva mondom míg nincsenek meg a tesztképek).
    ennyi :R

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák