Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Frod #269291 üzenetére

    Ja értem. Hát szerintem nem merik mutogatni, nem hiszem hogy sokat javítanak rajta, bár az sem lepne meg ha inkább ki sem adnák végül. Olyan felújítások mellet mint a DeSo nekem égne a pofámról a bőr.

    Más: The Last Of Us Pt. 2

    A Naughty dog bebizonyítja mindig mennyire maximalisták. Ezt a sztorit is kimaxolták, sőt szerintem kicsit túl is gondolták. A karakterek, az animációk 1-2 kivételtől eltekintve top minőségűek. Az emberi brutalitás, kegyetlenség és önzőség talán soha nem volt még ennyire nyersen ábrázolva videójátékban. Bár a "játék" kifejezést nem sütném rá a produktumra mert nálam ebben az aspektusában hasal el a Pt. 1-gyel karöltve. Normál nehézségen játszottam végig, de engem roppant mód zavar, hogy belekényszerítenek abba, hogy a légyszar mögé is benézzek lőszerért vagy nyersanyagért. Kedvencem a rongy ami gyakorlatilag sok helyen kupacokban hever de egy rohadt molotov koktélhoz nem lehet használni és amit találsz is sokszor nem 1 egész darab... a lőszer is ilyen de abból pl. a legirritálóbb, hogy ott fekszik a hulla a nyakában egy teli tegezzel, de nem tudsz egy nyamvadt nyílvesszőt begyűjteni. Egyszerűen a végére már untam, nem dob be új fajta kihívást, újfajta szituációkat, folyamatosan ismétli önmagát újra és újra. A sztorival nem volt bajom azt leszámítva, hogy kicsit túl lett húzva vagy elmesélhették volna egy videóban ahelyett, hogy a fent említett önismétlésbe kezd a játék.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák