Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csab2

    veterán

    válasz Lackooo84 #242078 üzenetére

    Pont ez a problémám.
    A Detroittal kb. 1 óra múlva lehetett játszani, mert egy kb. 700 MB-os frissítést töltött csak le.
    A Division viszont hiába írja ki elindítás után, hogy ha nem akarom használni a játék hálózati funkcióit, akkor elindíthatom a frissítés letöltése nélkül is, nem indul el a játék, mert kicsivel később kiírja, hogy a frissítés nélkül nem indul. Szóval itt meg kell várnom, amíg ezt a 25 GB-os javítást letölti és felrakja. :O
    Tehát a fő indokomat, hogy miért jobb nekem a lemezes játék kidobhatom a picsába....
    Így csak annyi szól a lemezes verzió mellett, hogy kicsit talán olcsóbb, el lehet adni/cserélni és a PS4 eladásakor is jól jöhet, hogy adok vele játékot.

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

  • Sordoran

    addikt

    válasz Lackooo84 #242078 üzenetére

    Pro kontra van mindkét oldalon, szóval az hogy melyik a jobb nem igazán dönthető el egyértelműen. Technikai és anyagi oldalról egyaránt nézhető.
    Anyagilag alap esetben jobb a lemezes, ha cserélgeti, adja-veszi használtan valaki. DE ha valaki csak veszi, akkor akciók alkalmával a digitális az olcsóbb.
    Technikailag a digitális jobb, megveszed és töltöd is, előrendelésnél pedig előtöltöd, így ahogy éjfélt üt az óra tolhatod is. (az kivételes eset mint pl. most FF7R esetén lemezen már szerdán csapathattam, míg digitálisan várhattam volna még 2 napot majdnem) Cserébe viszont ha szar a neted (és ehhez elég ha szar helyen laksz, ahol NINCS jobb internet elérhetőség) akkor azért elég hosszadalmas lehet a letöltés.
    Végül még megemlíthető a tartósság is. Lemez eltörhet, eltűnhet, karcolódhat. Digitális pedig egyszer sok-sok év múlva megszűnhet (ez azért nem akkora félelem, évtizedek múlva mit számít, ha már nincs hozzá géped se) vagy a fiókod veszítheted el.
    Jó az, ha van mindkettő, mindkettőnek megvan maga előnye és hátránya.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák