Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz Kvelstadt #139903 üzenetére

    Hú, most hirtelen passzolom, pedig a horror címekre kiemelten figyelek. :D

    #139904 Rigormortiis:

    Igen, zseniális a Soma, nagyon szeretem amikor egy játék igazi mondanivalóval is rendelkezik. :K A végénél csak ültem tátott szájjal, remélem még több ilyen játékkal jelentkezik a fejlesztőbrigád.

    Forbidden Siren: Az egyik kedvenc eleme az elborult sztori, hangok/zenék (most is beleborzongok a shibito -k nyögésébe, ördögi kacagásába :D) és látványvilág mellett a játék nehézsége nálam. Imádom a kihívást, és ez bőven volt a játékban. Kiagyalni, hogyan juss A-ból B-be úgy hogy összeszedj mindent, és segíts egy másik karakternek is, enyhén szólva is nehéz, de nagy volt az öröm amikor mindenre sikerült rájönni. :D

    Emlékszel amikor a Miyata Clinic -en Risa Onda, sajnos shibito -vá válva kerget minket? Egyik legparább rész.

    #139909 Scholes 9

    Hát, mennyire gáz... PS2 -es játék, mai szemmel nyilván nem a legszebb, de nem is csúnya. Fel is van skálázva, tiszták, kellően élesek a textúrák, stb. Állj csak neki, olyan élményben lesz részed amilyet nagyon kevés horror cím tud adni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Dead Rising Deluxe Remaster tesztem: https://playstationcommunity.hu/dead-rising-deluxe-remaster-ps5-psn

Új hozzászólás Aktív témák