Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Loretto #41 üzenetére

    Nagyon komoly volt! Nekem is ez jött be idáig a legjobban!
    Megpróbálom elcsípni az ismétlést és bekepcsörölni.
    Nem semmi pénzeket költenek a kocsikra. Ha jól hallottam itt is csak a padlóba épített kijelzők voltak 6000 dollár...

    Én azon lepődtem meg most, hogy nem éjszaka megy az adás. Eleinte hétfő éjfél körül ment, nem? Aztán elvesztettem a fonalat.
    Van egy pár részem bedigizve, majd feldobom valahova ha gondoljátok.

    BTW, örülök, hogy van ilyen topik, eddig nem fel sem figyeltem rá, csak, most, hogy feljött :)

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Bibby #59 üzenetére

    Egyszerűen nem lehet ilyen rövid időn belül érdemben bemutatni a tuningot, még akkor se ha csak a külsőről van szó. Ezért lett nálam kicsit hanyagolva a PMR. Viszont a Discovery-n megy a Ride (Egyszer egy ilyet vezetni), abban egy autó egy műsor (kb. 50 perc). Persze nem mindig ez a téma. Rögzítve van nekem amikor egy amerikai humorista terepjáróját spécizik, aztán amikor egy hires autó moddert kért fel a Cadillac két új autójának az optikai tuningjára egy kiállítás miatt, és most hétvégén leadott az a rész, amikor több ilyen tuning műhelyt is bemutattak köztük a WCC-t is. Itt a fő téma egy Hummer H2 spécizése volt, de ezen kívül több mindent is bemutattak. Többek között az Enzo-t is (2 millió dolláért vette a tulaj). Mondjuk azon nem sok mindent csináltak (kár is lett volna), egy custom felnit gyártattak hozzá, mivel a viszonylag egyedi (F1-ben használatos) egycsavaros felfogatás miatt nem lehet a sarki boltban felnit venni hozzá.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Agostino #68 üzenetére

    Gondolom a műszaki cikkekre megvan a gyártó által biztosított garancia, ez szvsz nem kétséges.
    Az egyéb dolgokra is tuti válallalnak garanciát, kérdés, hogy limitált vagy élettartam garancia van. Bár szerintem utóbbi.. hamár valaki otthagy pl. a zsír új 50 ezres Hummerja csinosításáért további 100 ezer dollárt, akkor ez el is várható.

    Az előző hsz-emben elírtam az Enzo árát, a filmben szereplő autót 1 millióért vette az új gazdája, csak megemlítették, hogy volt már olyan ami 2 millióért cserélt gazdát. :U

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák