Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz tipuka #9027 üzenetére

    Dönteni neked kell te pénztárcád, olvass még vissza akár itt a keresőt használva. Saját tapasztalatom nincs a 3-asról, lehet valakinek az is bevált, én utána olvasva egyből 5-öst vettem és nem sajnáltam az árát. MM-ban megnéztem a 3-ast is, de az 5030 jobban tetszett. Komolyabb darab. Úgy gondoltam ha az 5-ös nem válik be akkor legalább biztosan tudom nem való nekem az elektromos (vagy nézzek körkésest) és maradok a hideg víz+hab+penge módszernél. Tehát nem alsókategória alapján akartam megítélni.

    3-as belépő szint a Braunnál, csak Ni-Mh akku nálam már ezért kilőve, kínai gyártás állítólag.
    5-ös középkategória, Li-Ion akku, mozgó-állítható vágófej, jobb felépítés, Made in Germany.

    Ezek a különbségek engem meggyőztek. Ha lenne most Braun visszavásárlási program, mondanám próbálj ki egy olcsóbb 3-ast ha az is elég jó éljen, ha nem válik be visszaküldöd. Csak január végén pont lejárt a kockázatmentes program. Egyébként amit írtál 5050cc 40-ért, szeptemberben amikor én nézelődtem abban a boltban emlékszem még 55K volt. Kicsit most izé lettem erre, jól lementek az árak. És azóta kiderült a német Amazon ingyen szállít hozzánk is, következő Black Friday idején elérhető árba kerül a 9-es is? :) Na mindegy, az én tárcámhoz az 5-ös illett és teljesen nem hagytam el a L'Oréal hab+Mach3 módszert sem. Csak akartam egy rendes villanyborotvát is Braun 5 lett nekem, legrosszabb esetben passzoltam volna apámnak, de eddig jó. Még egy évet minimum bírnia kell a szitának, az lesz a döntő.

  • válasz tipuka #9027 üzenetére

    Valószínű jöbb lehet az 5-ös gép,bár nekem pont 3050cc van mert én 40k-t már nem szántam a borotvára. Elégedett vagyok vele bár igaz hogy van ahol többször át kell mennem az arcomon hogy tökéletes legyen az eredmény.
    Persze ha belefért volna a keretbe akkor én is inkább 5050cc-t vettem volna. Kinek mennyit ér meg egy borotva...

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák