Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Unkn0wn #370 üzenetére

    mind a braun, mind a filipsz egyaránt lekopaszt:)
    de a cruzerrel tudsz borostaszerűséget csinálni, mert arra lehet olyan feltétet rakni aminek a segítségével nem leszel tök csupasz:)
    de majd azok akik már vettek ilyen cruzert megmondják, nekem nem ilyenem van
    lentebb asszem van is róla link, picit olvass vissza

    [Szerkesztve]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Antonio

    senior tag

    válasz Unkn0wn #370 üzenetére

    ... ezt nem értem miért is akarsz te borostát? tudom férfias :)
    nekem pl ha akarom ha nem van borostám :)

    de akkor neked eleve nem borotva hanem szakálvágó kell!!! abból meg biztos van kismillió kínálat ... azt beállítod 0.1 -re oszt azzal tolod

    de szerintem te nem vagy tisztában a borosta fogalmával :) ... vagy nagyon gyenge a szörzeted :U hány éves vagy?

    pl ha én este letolom, másnap egy icipicit már borostás vagyok ... és a következő este már le kell vágnom ... gyorsan nöl a ször, reggel még épphogy este már jóval szőrösebb vagyok stb ... nem kell borostára gyúrnom nől az magától is ...

    de nekem amúgy van szakálvágóm is :)
    borotvám Braun 7505
    szakállvágó meg ez. [link]

    igaz ez philips :B és nem braun . de ezt kint vettem az USA-ban olcsón kellet valami gyorsan kint kb 4000 Ft ért vettem, nálunk 10-e Ft-ért láttam MM-be :Y (több mint a duplája, és ha az ottani fizukat nézzük ... no comment)
    de jó mert van benne minden még orrszőrvágó is :) ... én csak test szőrtelenítőnek vettem ill használom, annak tökéletes ...

    de kismillió fajta féle szakál haj vágó van lehet válogatni ...

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák