Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz K Norbi #11267 üzenetére

    Jó lett volna úgy is kipróbálni, bár nem tudom honnan lehetett volna szerezni hozzá próbára, egy biztosan tudható új 70S fejjel is. Szerintem ezek az "akciós" hetesek a 100 naposban visszaadottak lehettek, braun gyárban nem gond gyári újjá varázsolni ezeket, gyári dobozokban, gyári csomagolásban eladni újra. Egyik webáruház a sok közül megkapta és eladta. (tavaly az emag és a BestByte.hu adott el ilyeneket olcsón) De az már szerintem szinte biztos, hogy mindegyikhez egy-egy új használatlan 70S fejeket nem adtak újra, az eredetivel csomagolták vissza. Akkor már nem érte volna meg... :(
    Ezért is az az eredmény ami...Reklamálni nem érdemes, mert hiszen nagyon akciósan, a bolti ár felénél is olcsóbban adták.
    Nem szabad ebből következtetést levonni, hogy ez éppen nem vágott jól. Tanulságot annál inkább, hogy ilyen helyekről ha nagyon olcsók az árak, de egyébként sem nagyon, nem szabad vásárolni.
    Jó borotva az a braun hetes, nagyon jól vág. Az én erős borostámat napi szinten könnyedén megoldotta. Még egy év múlva is. Nyaknál is, a kritikusnak számító ádámcsutka részen is.:K

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák