Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Popalcsek

    tag

    válasz L SYSTEM #20905 üzenetére

    Nem tudom mennyiért veszed, de Én elég sokat vacakoltam rajta, hogy ár-érték arányban mivel járok a legjobban... és ilyen áron azt mondom jó választás. Az LG8200 volt még versenyben, de passzoltam az EDGE megvilágítás miatt, és mert sok feature hiányzik belőle, ami pofátlanság ennyi pénzért. A samsung Qledjei is frankók, de a Q60asok vannak hasonló árban, és azok nem győztek meg.. a q80 igen.. de az egy 100kval húzósabb, szóval nem játszik.. Az android fasza, csak valami érthetetlen okból erősen korlátozva vannak a telepíthető dolgok.. mondanám, hogy azokat hagyták meg amik "kompatibilisek" a TVvel, de elég sok totál értelmetlen és TVn konkrétan működésképtelen alkalmazás letölthető, ellenben rengeteg olyan ami használható lenne, meg sem jelenik.. érthetetlen. Szóval a tökéletestől messze van a TV, de bármelyikbe bele lehet kötni ebben az árkategóriában (is). Na és persze van ambilight, ami máshol nincs. Én a korábbi TVimre is építettem, mert nagy híve vagyok, szóval Nekem egyébként is nagyot kellett volna villantani más márkáknak, hogy ne philipset vegyek, de összességében, ettől függetlenül is egy minőségi, szerethető készülék.

Új hozzászólás Aktív témák