Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mate0314

    aktív tag

    válasz Mágus2 #46199 üzenetére

    Tovább kutattam és érdekes doldokat találtam, szeretném ha "elbírálnád az ötletet".

    Hobbielektronikán találtam ezt:

    -Letöltöttem a legújabb 11.11.4-es szoftvert, majd indítás után teszt, majd upgrade.
    -miután kész, nyomtam egy tesztet,save, aztán kiléptem. Ekkor kiírta az azonosítóját d1,d2,d3.bin fájlokba és ezeket+ a vcds.cfg-t lementettem.
    -Program regisztrálva és működik egy darabig, mert utána észbekap és átírja az eepromot.
    -a program innentől is működik tovább annyi különbséggel, hogy a tesztre többé nem reagál.
    -kis idő után unregisztered lesz, majd néha (nem mindig) elkezd szórakozni, innentől hol működik, hol nem.
    -itt jön az, hogy felülírom a jelenlegi 4 fájlt, amivel lementettem.
    Innentől a program ismét regisztrált lesz és működik tovább egy ideig... Igaz a tesztre többé nem, vagy csak elvétve hajlandó válaszolni, de ez kit érdekel, hiszen le van mentve a cfg.
    Így törölt eeprommal másik gépre is telepítve működik a dolog, ha ezeket a fájlokat rámásolom előtte. Így olyan, mintha elvégeztem volna a tesztet, ami nem is működik
    Már csak egy patch kéne, amit ha elindítok, automatikusan felülírja a fájlokat.

    Véleményed szerint, van értelme ezzel foglalkozni? Tehát "gyártani" egy kis programot, ami minden VCDS indulás előtt elvégzi ezt a műveletet?

    (Szeretnék megoldást találni és nem létezik olyan a szótáramban hogy "nem lehet")

Új hozzászólás Aktív témák