Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz molnarpeter #182231 üzenetére

    Helló

    Jaja ez ZF 8sebesség. Ne is mond, már gondoltam rá én is , hogy egy szimpla chipel 400 lóerő... de még ezt a 320-at sem szoktam meg. Már az A6ban a 225ló is pont az a határ volt, hogy még nem feleslegesen erős de csak mert quattro. Első keréken 150lónál többnek nincs értelme.
    Egy chip nem nagy dolog, miért ne ? :D De amúgy a DPF + Adblue miatt inkább kihagyom.

    Értem amit mondasz,de nem arra a féle buta váltásra gondolok. Ezt nehéz leírni, mert szépen vált meg minden, de mégis én is úgy érzem, hogy néha mintha többet gondolkodna mint kellene, meg sokat agyal a 8 fokozat miatt, kapcsolgat fel le fel le és néha ez is "bezavarodik" aztán nem tudja hogy most felváltson már e vagy sem... De ez egy picit intenzívebb vezetési stílusal nincs. De ha olyan stílusban vezetek mint az A6-al és ahogy az a váltó váltott, azt ez nem "bírja". A gázzal máshogy kell játszani a váltásoknál stb. Gondolom az automatások értik. :D
    De mivel más ilyen váltót nem vezettem még.
    (kivéve tesóm 530XD F11-ét, ami majdnem ugyan ez a váltó. De a Bmw annyira máshogy hangolta, hogy ezt így nem lehet összehasonlítani az enyémmel.)

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák