Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz fi:zi'k #50336 üzenetére

    Én keltem ma legkorábban, így felvállalom a flémgenerátor szerepét...

    Mit nem értesz ezen? Én már ezt egyszer leírtam, mert régebben volt téma: ez nettó faszság. Eladni valamit használt áron, ami igazándiból nem húz ki a szarból, de legalább majd egy-két év múlva jó sok pénzt el lehet rá költeni, ha újból össze akarja rakni a motyót. Úgy, hogy akkor majd tényleg nem lesz rá... Ha annak a pénznek amit a fotós cuccból kiárulna, nincs meg legalább a triplája most, kp-ban, akkor felesleges beleugrani egy házvásárlásba, mert szopó lesz. Ha megvan, akkor meg felesleges eladni a fotós cuccot (vagy legalábbis nem ezzel az indokkal kell eladni).
    2 éve vettünk házat, nagyjából tisztában vagyok a pénzügyi oldalával, és tudom hogy miért írom ezt, de azt is tudom, mert ismerem más annyira Andrást, hogy pusztába kiáltott szó...

    Ha most elmegy a fotós cucc és meglesz a ház, a későbbiekben a fotós cucc árának 25 helye lesz a házban. Ha nem így van, akkor meg olyan fullos pecót vesz, ami mondjuk a 20-25-30 millás kategória még itt nálunk vidéken is. Abba meg pont az a 3 kiló hiányzik majd, ja.

    Tudjátok ez olyan szitu, amikor tudom, hogy jöttök és megmagyarázzátok miért nincs igazam, én meg tudom hogy igazam van, és azt is tudom hogy fasz voltam amiért leírtam a véleményem, de mégiscsak leírtam...

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák