Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz madgie #37897 üzenetére

    Ne akadj fenn apróságokon. Legalább van. Iphone meg szarcsifoscsi. ;]

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

  • Larry303

    addikt

    válasz madgie #37897 üzenetére

    rohadtul nem hekkelem agyon, nem baszkodom a kinézetét, egyszer belőttem megy...még mielőtt ismét megmondod a tutit, elárulom, hogy a másik céges telo egy 5s amit elég sokat használok, csakúgy mint a htct uazzal az elégedettséggel...munkámból adódóan elég sok gyártó telefonját, tabját, notiját gépét bökködöm, mindegyiknek megvannak a szopó részei, aki nem tud ezekkel mit kezdeni kb az írogat ennyire elvakultan az egyik oldal javára...btw jövő héten jön meg az új 2es padem, szal tényleg nem kéne azért ennyire oltani, én nem vagyok fan boy, a cuccaimt arra használom amire vettem őket, és szerencsére mindegyik frankón végzi a dolgát..sztem menj el vmi szoftver tesztelőnek, ha nálad 90% ban bugosak a programok...asszony is képes hasonlókra, ha ő pénzt vesz le 10-2 atm lefagy, vannak ilyen különleges képességekkel ellátott emberek :)

    spanyoll: erre inkább ne válaszolok, ropi részben megtette....
    lassú a pcm, pedig feltettem a speed my pc up hyper optimizer prot....

    az almának a nagy előnye, hogy alapból nem engedi elbaszni a cuccot a felhasználóknak...ha más rendszeren, a user elbassza, akkor nyilván a gyártó a ludas....részben ő is, de ez az elvakultság baszki...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Új hozzászólás Aktív témák