Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz *Ropi* #17127 üzenetére

    :D Ja, jók azok. Nekem gyári 7500-ös, max TDP 35 és ebbe beleférne egy kicsit combosabb 9500-ös is (800 FSB a maxom), aminek az órajele is nagyobb és a cache sem 4, hanem 6 mega, de ahogy eBay-t nézegetem, postával mindennel úgy kb. 20-22 lenne, a minap ugyanennyiért ajánlottak nekem egyet (ráadásul újat) itthon, használt kilőve, senki sem adja (nem hülye) :D úgyhogy .. maradok T7500-ön :)

    Viszont Ubuntu is van a laposon (dual boot) nem csak Win7 és sokkal sokkal gyorsabb, SSD-ről egy álom :K Net, web, minden.

    Win nem ilyen. Facebook pl. ha görgetek, fel-fel tekeri a CPU ventit, pedig beépített driverrel is használtam és "legfrissebb" Intellel is. Semmi változás. Mindegyik böngésző. Ubuntu alatt meg bármilyen böngészővel nézem ugyanazt a Facebook oldalt, ugyanolyan jó folyékony, csak éppen a CPU van full csöndben. Valamit jobban kezel. :K

    Tervezem, hogy legyakom róla a Win7-et teljesen, mert minek már rá.. - de előbb ki kell még próbálnom, megy-e Ubuntu alól Wine emulációval a Master of Orion 2 rendesen. Ha igen, pá Win 7. :D

    Ráadásul SSD-s ez is már. Fincsi kis gép. 7 éves kb és az akksija még mindig jól bírja (ahhoz képest).

Új hozzászólás Aktív témák