Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz viharhozo #340 üzenetére

    101 induló volt, nagyon neccesen is jött össze... Ennek a konzervativ játéknak akkor lett volna értelme ha rendes 5dolláros torna lett volna és fizetnek a 10. helytől. Igazából értemén hogy kockáztatni kell, de ha az egész torna alatt sehogy nem állsz zsetonmennyiséget tekintve, akkor full tablenál, szerintem minimális esélyed van arra hogy nyerjél a kockáztatásoddal.
    Igen pici az esély arra hogy senkinél ne legyen pár, vagy A-J minimum, aki meg úgyis meg fogja adni, a nagy problémám ezzel az, hogy ha sokan limpelnek be, és megpróbálsz egy all int akkor, 95% hogy valaki megadja neked, nem túl magasszintű játékosok ahogy te is írtad K-J val bőven bemennek, két figurás lap, mennyire jó, persze megadom, és 35% esélyük van, főleg a te Q-4ed ellen, vagy K-6od ellen, még sokkal több is. Ha meg akkor all inezel amikor mindenki dobta előtted, vagy max 1 valaki limpelt be mondjuk 5-6. pozicióból, akkor meg ugyanott vagy hogy lopkodod a vakokat, és double up felejethető.
    (Mondjuk én mindíg elkövetem azt a hibát hogy magasabbszinten -próbálok- gondolkozni, amit egy online torna nem biztos hogy indokolna)
    Értemén a kockáztatást, párral pl. bármilyen fura, 54% esély van bármilyen párral 2 overcard ellen, favorable.
    A-6-7-8-9-10 suittal se olyan lehetetlen, kis mákkal beletalálsz egy általad említett loserbe és megadja neked a Q-J,K-Q,K-J, és kitart az A kickered. Ezek megvannak mint kockáztatás, de egyéb esetet nehezen tudok elépzelni a klasszikusan jó +ezeken a lapokon kívül.:U
    Q-6al nem lehet semmitse kezdeni állandóan emelt potoknál, szerintem, meglehet rosszul gondolom.:F
    Viszont ha igen, eskü kiváncsi lennék hogy játszod pl. ezt meg egy full tablenél, mondjuk nyitsz vele egy potot, ha mákod van többen adják, flopra, vagy lesz valamid vagy nem, floptól függetlenül 1potnyi emelés, aztán lehet várni a reakciót. vagy lechekkolod, megváros mi készül, ha valaki hív arra visszahívni jócskán, megilyednek a chek raisetől azt tapasztaltam.:F
    Ennél csk egy fokkal jobb a buttonon ülni, mondjuk igaz ami igaz, a buttonön mindent meg lehet játszani, sokféleképpen lehet onnan nyerni, saját laptól függetlenül, és egyszerű kimaradni is az akctionből.
    Hiába a hold'em ''Is the game of infomartion and the positions''.:)

Új hozzászólás Aktív témák