Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wilkyx

    tag

    Egy élő pókeres hand kérdésem lenne: 4+1 freezout 500k gar kb 100 induló 40k induló stack, 600as vakra érkeztem, még le se vettem a kabátom megnézem utg plusz egy QQ, mivel még le se ültem kb ezért limp 600as bb-n, első megadóként, hátha kapok hátrábról valami akciót, ha nem akkor meg igyekszem a boardhoz képest kordába tartani a kasszát vagy esetleg elengedni is, igazából mind1 is mert egy call után egy játékos emel 3200ig, (kettőnk előtt kb ugyanannyi zseton kb 40k)utána kör fold, én raise 9000ig, amit ő ad meg egyedül így 2en nézzük a QJ2 rainbow flopot, barátunk betolja az allint még mielőtt megnézné a flopot, de mivel én beszélnék hibás emelés csak megadhat, itt jön az első kérdés hiba e némi félelmet szinlelve, valami J alatti párt játszva megijedve az ő donk allinjától elé checkkelnem hátha turnon is betenné, én így tettem bár lehet nem volt jó ötlet, igazából a pf call ésa játékosról kialakult képem után 99+ illetve AQ AK amit a kezébe tudtam adni, a flop donk allinje miután a preflop reraiset csak adta inkább AKra teszi, bár lehet tizes pár plusszal is játszana hasonlót, száz szónak is egy a vége ingyen néztük meg a 10es turnt ahol még mindég rainbow volt a board, elé csekkelek lássuk ez segített e rajta, nem nagyon örültem mikor az allin helyett a 31kjából 15-t tolt középre, ha lehet ilyet érezni, illetve a játék alapján következtetni, szinte biztos voltam hogy megkapta a 4 outjából az egyiket, itt jön a köv. kérdés lehet e az ember readje olyan biztos hoyg egy topsetet itt elengedjek neki(bár még majdnem kétszer annyi sanszom van visszajavulni mint neki volt floppon ha mégis AK), egy a lényeg mivel amúgy se voltam teljesen pókermeditativ állapotban, turnon calloltam, add 1 hátha riveren feladja és csak bekérdezett AQ vagy vmi settel, illetve hátha jön a magic 22 százalék nekem is, persze egy blankriver 3as érezett, én check, ő meg persze habozás nélkül a maradék 16ot is betette, amit a fent leírt antipokermeditativ állapot miatt, egy magamban elnyelt ha AKd van akkor helyezd fel az ürítésre használt testrészedbe felkiálltással megadtam, persze a mágikus kártyák ott lapultak így 1 hand után már vehettem is vissza a kabátom, itt a harmadik kérdés river fold? Van értelme? Így utólag szerintem kb. ott tudtam volna elengedni és akkor 16kval még kapirgálhatok 600as vakszinten... Bocs a terjengős postért csak próbáltam érthetően leírni üdv, Wil

Új hozzászólás Aktív témák