Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Dare2Live #29587 üzenetére

    Most erre mit mondjak... Nem arra veszek autót, hogy csattanjak vele. Ennyi kockázat benne van az életben (amúgy sem autózok sokat), utcán is elüthetnek, stb. Fejedre eshet egy cserép. Mondjuk az is sokat segítene a biztonságon, ha az emberek nem állat módjára vezetnének.
    Egyébként ez a gyártókon is múlik, mert lehetne könnyebb anyagokat használni ugyanannak a szilárdságnak az elérésével, csak nem éri meg.

    Rohadás meg, minden road, ami a '90-es évek vége előtti. Figyelni kell rá, és megjavítani, mielőtt akuttá váik a gond.

    Ha meg új autó; soha nem lenne rá pénzem, ráadásul ha azt veszem, amit megengedhetek magamnak, azaz kisautót, akkor a használati értéke erősen csökken (mert hogy vittem volna egy Suzukival haza egy ágyat), fogyasztásban ugyanott vagyok, ha használtan veszem, akkor meg 99% hogy átb*nak és akkor is vihetem szervizbe... Hogy a mostaniban nincs klíma? Nem halok bele.

    @Tsigalko87 : Te, amikor legutóbb megtörtem a Fordot, frankón nem deformálódott az utascellája annak sem. Mondjuk az nem 90km/h volt, kevesebb. A tetőn látszik egy benyomás, ami az ütközéstől lett, de ennyi. A kocsi töréstesztje meg két csillagos volt... :D

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák