Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Melack #7404 üzenetére

    Mastercarddal. Olyannal, amivel ment eddig.

    Vagy ugy jartal, mint en.

    Kinabol rendeltem par dollaros kutyuket, PayPallal fizettem mindenhol, mondvan kinai weblapon nem szivesen adom meg a bankkartyam adatait.
    PayPalhoz hozza volt rendelve a kartyam, igy fizeteskor automatikusan arrol vonta a penzt.

    Erre ma kaptam tertivevenyes levelet a bankomtol, hogy visszaeles gyanus tranzakcio miatt letiltottak a kartyamat, menjek be dijmentesen ujat igenyelni.

    Azt persze nem tudtak megmondani, hogy melyik tranzakcio verte ki a bankbiztonsag automata csalas figyelojenel a biztositekot.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    Bravo, sikerult jol kizarnom magamat a PayPalrol.

    Megadtam az uj bankkartyam adatait, mire limitaltak a fiokomat, amig jelszot+kerdeseket nem valtoztatok.

    Uj jelszavamban direkt volt @ karakter, viszont a login kepernyon ezt NEM lehet bevinni!
    Igy az uj jelszoval egyszer sem sikerult belepni.
    Probaltam resetelni, es ujra meg ujra megadni, hatha eredetileg elgepeltem, de arra meg azt irta, hogy ez az aktualis jelszavam.

    Vegul sokadik jelszo reseteles, immaron @ nelkul sikerult csak belepnem.

    Megirtam nekik a problemat, kivancsi vagyok, javitjak-e ezt a bugot.

    Ugyfelkapun sem mukodik a @, de ott eleve nem is lehet olyat uj jelszonak megadni.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    válasz wlanbolha #7632 üzenetére

    Nekem attol lett korlatozott a fiokom, hogy toroltem a hozzarendelt bankkartyat, es ujat probaltam beregisztralni.

    Korlatozas feloldasahoz eloszor validalni kellett az uj kartyat (hetvege miatt csak 5 nap utan sikerult, hala a 24/7-ben mukodo bankrendszernek :DDD)
    Aztan valtoztatni kellett a jelszot, illetve 2 uj security questiont megadni.
    Ezek utan kb. 1 nap atfutassal feloldottak a fiokomat.

    Ja, passwordot resetelni akkor is lehet, ha nem ismered sem a jelszot (en ismertem, de a @ karakter jol megszivatott), sem a regi questionokre a valaszt. (pl. ekezetesen irtam-e anno az anyamat. :DDD)

    Ilyenkor validalt bankkartya szam alapjan is tudsz azonositani, es az email cimedre kerni egy resetelo linket.
    Ugyan a PP azt irja, hogy csak a fiok letrehozasakor hasznalt email cimre kuldhet linket, valojaban mukodik az aktualisan bejegyzett cimmel is.
    (ISP valtas miatt nalam nem ugyanaz a ketto, de ment mindegyikkel.)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    Kaptam ma egy nemet nyelvu levelet a service(a)paypal.de-rol, hogy korlatoztak a PP fiokomat, mondvan volt valami zur az utolso kartyas fizetesemkor.

    1. mostanaban egyaltalan nem hasznaltam PPt.
    2. utoljara angolul hasznaltam a PP feluletet, meg leveleztem a supportjukkal, amikor engedtek @ karaktert menteni az uj jelszoba, aztan persze a login meg nem engedett vissza miatta.
    3. Levelben szereplo link nem a www.paypal.com-ra mutat, hanem egy http://www.pp_eigenschaft_deutsch.net/ cimre, ami feltunoen gyanus.

    Ez valami adathalasz probalkozas akar lenni?

    Nyilvan nem kattintottam ra, helyette rendesen beleptem a paypal.com-ra, ahol nem latszik nyoma semmi korlatozasnak...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    PayPal JQAnnyat.

    Beleptem, probaltam irni a supportnak egy 'report suspicious mail't, erre mire vegeztem, es raklikkeltem a sendre, erre benyogte, hogy lejart a session, lepjek be ujra. :W

    Persze amit irtam, az elveszett, mivel bongeszoben visszalepni sem lehet, mert javascript az egesz...

    [szerk:]Eleve a regi emailcimemre jott a level, ami mar nem elsodleges a PP beallitasaimnal...

    Mondjuk azt nem ertem, ha egyszer email cimet valtoztattam, akkor miert engednek be a regi email+aktualis jelszo parossal is, nem csak az uj cim+aktualis jelszoval.

    Mindegy, utalom a PayPalt, max akkor hasznalom fizetesre, ha maskepp nem lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák