Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buster17

    addikt

    válasz horvathd #9681 üzenetére

    Az melyik? Nekem németül írja :B

    Szerk
    Talán megvan. Mit kell nézni?

    [ Szerkesztve ]

  • cocka

    veterán

    válasz horvathd #9681 üzenetére

    Nézd meg, hogy az osztrák oldalon milyen lehetőségek vannak a Top Up menü alatt.

    Nem értem miért kell itt szenvedni a top uppal, mikor sima bankkártya hozzáadása is elég. Vesz egy nemzetközi elfogadású cnps tranzakciókat is támogató kártyát és beregeli az osztrák accountjához. Nagy kaland.

    Amugy adott bank fiokjaba beslattyogva is kene elvileg legyen lehetoseg befizetni. Legalabbis itthon - szemelyivel - mukodik, ha minden igaz.

    Feltéve, hogy az adott banknál vezetsz számlát, mert bár elviekben befizetni is lehetne a paypal számlára, meg közleményt is írhatsz (valahogy) a befizetéshez, a sima befizetést nem tudják azonosítani ellentétben a folyószámláról érkezett pénzzel. Arról nem is beszélve, hogy Pityi Palkó is befizetheti a pénzt személyesen, neki pedig biztos nem fog megegyezni a neve a nemlétező "forrásszámládhoz" rendelt névvel. Azért írtam, hogy nemlétező, mert ha van számlád és a top upos szarakodást választod, akkor értelemszerűen átutalod és nem befizeted a pénzt, ami kellő azonosítás híján úgy sem érne célba. Arról nem is beszélve, hogy egy befizetett összeget visszautalni sem lehet, mert nincs hova.

    sokan épp azt kedvelik

    Mert gyorsabb, egyszerűbb és lényegében nincs 1-2 napos várakozási idő. Hozzáteszem az új 4 órás átutalási rendszerben. :D

    Az átfutási időről jut eszembe. A múltkor vasárnap utaltam lóvét (netbankban) egy ismerősömnek és bankon belül azonnal odaért. Na mondom végre már, hogy itt tartunk, legalább bankon belül.

    Mhalacka

    Mikor adják vissza a pénzemet, mert még negatívba van a számlám.

    Ebben az a szopó, hogy egy játék account eladása nem tartozik a visszafizethető árukategóriába, magyarul egy nem kézzel fogható fizikailag sem létező árura a vevőnek egyszerűen nem jár refund, továbbá a paypal seller protectiont sem veheted igénybe ilyen esetekben.

    Gondolom ezt sűrűn olvasgattad előtte:

    https://cms.paypal.com/al/cgi-bin/marketingweb?cmd=_render-content&content_ID=ua/UserAgreement_full&locale.x=en_US#9.%20PayPal%20Seller%20Protection.

    Gondolom emailben ment a cucc és gondolom ez azért nem esik bele a téríthető kategóriába, mert egyszerűen személyiségi jogaid sérülnének, ha az email accountodban turkálna valaki ezügyben, a róla készült kép meg manipulálható. (bár, hogy én mit gondolok az a lényegen nem változtat)

    A pp egyenlegrol az elso olyan vasarlasnal szamitja be, amikor a kartyat ft-ban terhelned.

    Ja vagy withdraw-val visszakéred a számládra.

    Szerintem business fiókot csak cégként lehet használni.

    Ez meg hülyeség, én nem vagyok cég, mégis business van. :P

    Szerintetek érdemes unicreditnél nyitni számlát vagy máshol lenne érdemes? Illetve milyen kártya szükséges hozzá?

    Isten őrizz! Csináltatsz egy MKK-s kártyát (évi 4000 jelenleg) bemégy a cibhez, nyitsz online számlát + köszönöd szépen sima bankkártyát nem kérsz, csak netest. Kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák