Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mythsardan

    aktív tag

    Pár napja kezdtem a játékot, első közeli találkozásunk volt(még megjelenés előtt sokat hallottam róla, de elvoltam a d3-al, szóval átugrottam). Hát nem egy casual/kezdő barát játék, az egyszer biztos :U Egyéb arpg játékokba szerintem túl sok órám is van, bőven 1000 felett, de így is az első karakterem 1 nap játékidővel lépte meg a lvl 38-at(mondjuk nem terveztem végigrohanni az egészen). Nagyon furcsa volt elsőre a cserekereskedelem, de viszonylag hamar hozzászoktam. A vendor receptekből talán 3-at sikerült megtalálnom teljesen véletlen, meg is lepődtem, hogy ilyenek is vannak, majd mire eljutottam a 38-as szintre, kitaláltam milyen ranger-t akarnék játszani, elkezdtem tervezni a saját buildemet, majd rájöttem, hogy az egész skill fám rosszul lett kiosztva.. Inkább új karaktert kezdtem.

    Az új karakter egy marauder lett, immár a játék alapjaival tisztában voltam, az alap mechanikák mentek(gondoltam én akkor..), nem követtem el ugyan azt a hibát, elkezdtem nézelődni, milyen buildek vannak, mivel játszanak az emberek, stb. 4-5 féle guide-ba bele-bele olvasgatva elkezdtem megcsinálni a saját cyclone ngamahu's flame karakterem, ami nem alapul egy konkrét builden sem. Ezzel viszonylag gyorsan meglett a lvl 60 is. Ha gondoljátok, vessetek egy pillantást a karakteremre, minden tanácsot szívesen fogadok.

    Ma sikerült megtalálnom az első itemem is(mármint amit realizáltam, hogy az), ami ért valamit és nem volt rá szükségem, sikerült is eladnom 25 chaos-ért. Emellett szintén ma jött el az a pont is, mikor már kötelezőnek éreztem a stash upgrade-et is, be is ruháztam egy minotaur csomagra. Eleinte próbáltam régi arpg-s szokásként mule karaktereket csinálni, de hamar rájöttem, hogy ahhoz nekem nincs idegzetem, főleg, mert 2 karakter inventoryja, amim rendelkezésre állt nagyon hamar megtelt, így a mapok bejövetelével már semmi helyem nem maradt.

    A mapokat illetően meg még mindig vegyes érzéseim vannak. Tetszik az egész random, durva dolgok történnek ott dolog, jobban is szeretem a majdnem teljesen randomizált dolgokat, mint a lineáris pattern alapján 2 alagút random pályákat küldetésekkel, de azt nagyon nehezemre esik megérteni, hogy miért nem tudnak betenni egy ártatlan pop up-ot, hogy megölted a map boss-t, mehetsz az utadra, vagy valami. Sokszor nem tudom mi van és csak szaladgálok körbe-körbe, pedig már megöltem a bosst.

    Illetve annyi kérdésem lenne, hogy nincs-e véletlen egy ilyen közösségi guild legacy ligában, amibe lehetne-e csatlakozni?(sajnos nem hc) Jó lenne egy kis társaság a játékhoz, eddig egyetlen ember, akivel jól el tudtam játszadozni egy amerikai srác, aki szeret jó későn elkezdeni játszani, így többnyire soloban megyek.

    ui: ez jó hosszú lett, szíves elnézést emiatt :R

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

  • Mythsardan

    aktív tag

    válasz Har_melin #8971 üzenetére

    Értem, akkor ez majd idővel megoldódik. Azért zavar csak, mert bár a defensive statom miatt nem nagyon tudok magasabb tiert menni, ezeken a t1-4es mapeken viszonylag gyorsan hal minden, mikor nagyobb adag mob van a pályán elképzelésem sincs, hogy mit öltem meg. Ebből következik egy másik dolog, ami kicsit zavar, hogy skill használat közben egeret mob-ra tartva nem írja ki(cyclone közben), hogy az mi. Messze a legtöbb defensive-em jelenleg leech-ből jön. Ha nem megy a cyclone, halott vagyok, így nem tudom megnézni, hogy bele merjek-e fejjel rohanni egy rare pack-ba, vagy inkább ne, mert mondjuk elem reflect-es(ami instant halál nálam)

    Egyébként megint volt 1 szerencsés kapás, ez 14 chaos volt:

    Low tier, meg low roll, DE 6l, szóval ért volna ez 50-60 chaost is, ha nem többet

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

  • Mythsardan

    aktív tag

    válasz P00By #26543 üzenetére

    Ilyen nekem is volt sokszor, csak kimentem, majd vissza és utána jó volt. Asszem nekem csak akkor buggolt így be, mikor hideoutból mentem be.

    Ilyen is volt nálam(a számok bebuggoltak):

    Illetve, ha levettem az aurám a karakterről, láthatatlan lettem :C

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

  • Mythsardan

    aktív tag

    válasz crazygamer #26548 üzenetére

    Azért nem kell aggódni, ez nem szükséges, maga a mechanika egyáltalán nem bonyolult, nem kell aggódni, ez csak min-maxolás. Ha a legeffektívebb buildet akarod, akkor kell. Pont, mint Legionben sem kellett az 5-ös csatát farmolnod headhunterrel, hogy élvezd a ligát, de ott volt az opció annak aki bele akart ölni annyi időt.

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

  • Mythsardan

    aktív tag

    válasz TrollBalint #26566 üzenetére

    A ZiggyD-s interjúban mondta Chris, hogy a következő liga az, amit akartak volna mostanra, csak azt nem sikerült volna befejezniük és az egy nagy költségvetésű liga lesz. Szóval már egy ideje az is készülőben van.

    Nem értem amúgy, hogy mi a probléma a kertel, nagyon egyszerű és ha nem akarod maximalizálni az egészet, akkor nem kell 5 percnél többet szöszmötölni vele időnként.

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

Új hozzászólás Aktív témák