Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz Edge #29023 üzenetére

    Welcome back! :P "Glad szakiként" mondom, pont beraktad azokat amik nem kellenek. :DDD Reckoning bőven elég, amig nem lesz Surrender, akkor mehet még egy support gem helyette. Pajzsba szoktam berakni a Vaal Warchiefet is, igy osztoznak a support gemeken (brutality, melee phys, vagy akár a life gain on hit, bár utóbbira alacsonyabb szinteken nincs szükség, magasabbon meg remélhetőleg összejön a Surrender, azon meg van life on block). Esetleg szoktam cullingot odatenni, ha komolyabb boss az ellenfél.

    Rayner: Har_melin leirta, jobb klikk, de ha jól tudom, akkor HO-ban nem működik, csak mapokon! Leveling alatt sebzésre szerezz be deidbellt, ha még nincs. Sokat fog dobni rajta.

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

  • freddirty

    senior tag

    válasz Edge #29023 üzenetére

    welcome back on board! :)
    nekem a bleedes gladira a pajzsban molten shell van, szerintem ízlés kérdése. Surrender pajzsba persze más a jó.
    Egyébként tényleg jó a liga, de leginkább a maven-es tartalom. A ritual szintezéskor jó volt, szép forrása a chaos és scour orboknak, esetleg 1-1 20 chaos érő cucc jött. De kb. ennyi lvl 92-ig, defer-ezni max blighted mapokat tudok más értelmes nem jött, se 6l prophecy, se 5l prophecy, mindent trade-eltem. De még a tabula is mapon esett először level87-en és sosem jött ritualban.
    Most el is gondolkoztam, hogy visszaugrom standardra, ott a liga előtt lvl93-ra felhúzott bleed gladi, ott a teljes maven questline, atlas ascendancy, harvest. Szépen ki lehetne maxolni a bleedgladit ott harvesttel. Nekem az atlas progression lassúsága a ligában már megint megfeküdte a gyomrom. AWL3, nem jönnek a mapok amik az atlas completionhöz kellenének, azokat is tradeelni kell. Ez így kínlódás megint.

    fred

Új hozzászólás Aktív témák