Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Genji #26515 üzenetére

    itt meg nincs szükség currencyre az alacsony szintű crafthoz. ugye nem akarod azt mondani, hogy az előző ligában az motivált, hogy már 19 transmute összejött lvl25-ig? vagy hogy chaos hegyeken ültél A5 előtt?

    Ahogy én látom, GGG próbál a casual játékosok és a kezdők felé nyitni. Erre szüksége is van, mert az elmúlt hónapban pl. három stabil builder is kilépett, kiégtek. Hosszú évek napi játéka után most már én is csak alkalmilag játszom, előbb-utóbb ez mindenkinél eljön. Nem lehet csak a meglévő játékosállományra építeni, Ettől a powergamereknek nem lesz érdem rosszabb, most néztem pont kírták az első lvl94-es játékost.

    Ha valakinek a currency csak dagonbert bácsizni kell, az lehet(!), hogy rosszabbul jár ebben a ligában, mint az előzőben. Lehet, mert egyelőre nulla info van a magasabb szintekről. Alapvetően viszont a currency ebben a játékban a craftolást szolgálja - ha kevesebb kell hozzá, mert más opciót kínálnak helyette, akkor a játékos ugyanott van vele.

    Ráadásul évek óta basztatják őket, hogy a játék másról sem szól csak az agyatlan rohanásról, hogy csak az a build jó, amelyikkel állati tempóban lehet átrohanni mindenen. Most csináltak egy olyan ligát, amiben nem kell okvetlenül rohanni, mert máshogy is meg lehet szerezni a szükséges craftot - most meg az a baj.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák