Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Nordic #1884 üzenetére

    :(
    Mondjuk nekem is azért szaladt fel a szemöldököm az árak láttán, mert eddig max. 2-3 chaos értékű cuccokat találtam (még a uniq-ok is, talán az egy Reaper's fejsze kivételével, de azt eszem ágában sincs eladni még egy darabig, nem is néztem az árát), egy 1-2 ex-et érő dologgal úgy voltam, mint a Wágner úr az 500 fonttal - biztos részeg volt az a sztrovacsek...

    Viszont ha már drop: köszönöm a tippeket a facebreaker-es buildhez, tényleg élvezetes, leszámítva a nagyon kötött cuccot (úgy értem, hogy a +phys dmg igény minden egyebet háttérbe szorít, az amuletem pl. egy vacak, de jelenleg egyedül ezen van sebzés). Viszont mivel a Meignord Belt egészen alacsony szintű, jól gondolom, hogy érdemes inkább normálon próbálni farmolni érte? A unique esélye azt hiszem nehézségi szinttől független, viszont egy (mondjuk) 10-es szintű boss-nál a (megint csak mondjuk) 0,01% unique esély bekövetkezésekor van kb. 20-30 cucc, ami eshet, egy 60-70-es boss-nál pedig a teljes palettából válogat a szerver. Vagy rossz a gondolatmenetem?

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák