Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz ladlac #223 üzenetére

    Amikor én csináltam ilyet, csak közölte a program, hogy majd reboot és meg lesz csinálva. Másik lehetőség CD-ről indítva elvégezni.

    Mindenképpen jó külön tartani az adatokat és a rendszert, így a Windows bármikor újratelepíthető, klónozással helyreállítható, ahogy tetszik.

    Bár van lehetőség WinPE alapú CD-ről indítva törölni csak a Windows könyvtárait, utána a szokott módon újratelepíteni. Sőt, vissza lehet másolni egy régebben elmentett Windowst is, Total Commanderrel, de így össze-vissza töredezett lesz.

    Én a D: meghajtón tartok olyan programokat, amik újratelepítés után is rögtön hajlandók működni. De összetettebb programok annyira beépülnek a rendszerbe, hogy Windows újratelepítés után ismét telepíteni kell azt is. Egyszerűbbeknél esetleg sorozatszámot kell megadni és működik, de ez regfájlból is megoldható. Vagy vannak eleve portable (hordozható) programok is.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák