Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz Madwe #333 üzenetére

    Ahogy érzed,de nyilván nem a magyar csóróságra fogják belőni a haszonkulcsokat(meg ne sértődj én sem taposom a buy now gombot,szerintem ez tiszta),egyébként is amcsi fizetést adnak a készítőknek.

    Nem véletlenül írtam korábban,hogy 39.90et adnék érte,annyi is lett nagy meglepetés nincs.Ahogy már jeleztem korábban,kulcsboltból várhatóan 26-29 euró környékén kényelmesen meg lehet venni úgy,hogy megkapod 1-2 nappal a kulcsot megjelenés előtt,amivel ugyanúgy fogsz állni,mint a battle.net-es vásárlók,hiszen perpill semmi béta nem jár az előrendelés mellé.Ráadásul Blizzard figyelmes a retail/dobozos dolgok felé,ezért például a Diablo preorder bónuszokat is megkaptam,kb borítékolható hogy itt is ez lesz.Ha nagyon megtetszik a játék,bármikol upgradelheted a sima kis olcsó retail verziódat 20 euróért Originsre a boltjukban.

    Furcsa a tf2 példád nekem: 4 évig a megjelenés után az is b2play volt erősen,utána lett ilyen skines/boltos/mikrotranzakciós.
    Értem én,hogy azt majdnem ingyen tolod,de ott is kifizette az árát,csak nem te hanem más.
    Ez egy vadiúj játék,bétázók nekem meg azt mondják,hogy annak ellenére,hogy szerintem nézni se rossz,játszani vele sokkal nagyobb élmény...
    Ha tényleg beválik,akkor sokszáz órát bele lehet tolni, filléres költség jut órákra lebontva,ezért a világ egyik legolcsóbb szórakozási formája a WoW pl.

    És persze megkapjuk a battle.net infrastruktúráját,ami bizony stabil,lagmentes környezetet jelent,kivéve megjelenési napok körüli gigatumultust.
    Részemről Enemy Territory/Bad Company 2 óta keresek új otthont,nagy reménység az OW számomra

    [ Szerkesztve ]

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák