Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Derrewyn

    senior tag

    válasz MK VII #12481 üzenetére

    Ebben pont tévedsz, ha meg tudod őrizni a hidegvéredet egy vesztesnek kinéző meccsen, akkor van esély rá, hogy fordítsatok. Ha ellenben szarsz bele, akkor eldobod a meccset.
    Az is egy fontos képesség, hogy akkor is tudj nyugodt maradni, amikor nem jól alakulnak a dolgok. Amíg ez nincs meg, hiába lősz 50% pontossággal a neked megfelelő körülmények között.

    Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a mentalitásodon kellene a legtöbbet változtatni.

    Én az előző szezonban 1200-ig leestem, tegnap este meg 2500 fölé is mentem. Nem lettem ennyivel jobb a játékmechanikát vagy helyzetfelismerést tekintve, pusztán annyit változtattam, hogy megőrzöm a higgadtságomat, és ha mégis elborul az agyam, akkor szünetet tartok vagy befejezem aznapra.

    [ Szerkesztve ]

  • KisTücsök

    addikt

    válasz MK VII #12481 üzenetére

    Mindkettő fontos, de talán a vesztesből több mindent lehet leszűrni. Persze, ha beleadsz mindent. Ugyanis pont arra akarunk rájönni, hogy miért vagy ezen a szinten. Márpedig azért vagy, mert nem nyersz meccset. Miért nem? Érted... :) Főleg egy olyan érdekelne, ahol a maineddel tolod.

    A belinkelt meccsre néhány dolog.

    4 kör alatt 4 karakterrel mentél. Mindig ennyit váltogatod?

    A Reaperddel láthatóan nem tudtak mit kezdeni, szerintem amíg ez így van, addig felesleges váltani. Junk talán nem volt túl jó választás arra a második pontra. Pharat lőni Junkkal... :D Nem figyelsz eléggé a csapatodra, ahogy nem figyelsz eléggé az ellenfél csapatára sem. A tabot kb egyszer nem nyomtad le. Olyan a csapat, amilyen, de attól még figyelni kell rá, és megfelelően reagálni. Lucioval teljesen feleslegesen ultiztál el. Az egy megnyert fight volt. Ahogy a Zen-es ultidnak sem volt semmi értelme. Egy-egy elpazarolt ultin meccs is mehet el. Ha Zen-nel mész, mindig legyen valakin orb a csapatodból. Ha full életes mindenki, akkor is rakd rá valamelyikre, elsősorban pl flankelős dps-ekre, vagy a majomra, etc. Ahogy az ellenfelen is legyen mindig. Arra lőj, akire raktál orb-ot, orb nélkül ugyanis nem sokat érsz. És célozz fejre. Gondolom egyikkel sincs még túl sok órád. Ezek így általánosságban.

    A mozgásodban is volt néhány fura jelenet. Pl a második pontnál azt a dva ultit simán kivéded, ha útközben nem gondolod meg magad és kezdesz elmenni az ellenkező irányba. Jobbra a fal mögé simán beértél volna. Egyszer-kétszer a pályán is eltévedtél.

    Nagyon érdekelne egy Soldier-es játékod. :)

Új hozzászólás Aktív témák