Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gábor2010

    csendes tag

    Hali!

    A gondom a következő:

    Adott egy Edimax BR-6204WG router, 1 asztali gép (win7), 1 noti (win7). A net megy mindkettőn, de szeretném a két gépet összekötni, hogy egyikről hozzá tudjak férni a másik vinyójához. Otthoni csoport beállítva, a két gép látja egymást, de csak a neveit. Hiába osztok meg bármit is nem látja egyik sem megosztott könyvtárakat, ha pedig rálépnék pusztán a gépekre hálózati hibát ír és az alap diagnosztikával nem tudja javítani. Fogalmam sincs mi lehet a baj + nem is vágom annyira ezt a témát.

    Vki tudna segíteni?

    450d

  • Gábor2010

    csendes tag

    Üdv. mindenki.

    Szóval a kérdés a köv.: van két gép, az egyiken xp prof sp3 a másikon win7 ult. x64. ill. van még egy router BR-6204wg. Össze kellene őket hálóban kötni, de gond adódott. A gépek látják egymást, pingeléskor nincs elveszett adat, az xp-s géppel be tudok lépni a win7-es megosztott könyvtárakba viszont fordítva nem lehet. Win7-nél kiírja hogy az xp-s géphez nincs engedélyem hozzáférni pedig nem állítottam be se jelszókérést se semmi mást. A routert nem babráltam, az alapbeállítások vannak rajta. Illetve van még egy noti, de az csak a win7-es gépre van kötve és ott nincs probléma, működik a hálózat. Valakinek ötlet?

    Csak azt ne hogy olvassak vissza, mert már megtettem és számtalan dolgok próbáltam, de nem jó akkor sem.

    Előre is köszi.

    450d

Új hozzászólás Aktív témák