Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave46

    tag

    válasz rdi #3209 üzenetére

    Először is köszi a választ!
    Meghajtó progik rendben vannak,ezért kezeskedem.A routeren nincs ilyen beállítás,illetve meg lehet adni a lehetséges kiosztandó IP-címek számát (alapból 50)de ez nem is lehet a baj,mert ha még a kékhalál előtt sikerül vadászpilóta reflexekkel rábögnöm a mozillára,akkor látom,hogy van net és működik ,ergo kapok IP-t.Windows log fájlait hol tudom megnézni?Titkosítás 0,tűzfal kinyomva stb.. Mondom,ez tök egyszerű lenne,ha a másik laptop is ezeket produkálná,de semmi... az én laptopom: Fujitsu-Siemens Amilo LI1700, a másik meg egy Amilo Pro V2030.
    Még van egy fontos dolog,aminek "talán" lehet köze hozzá:
    Az én notimnak elöl van a jack aljzata és be volt dugva egy 2.1-es rendszer.Egy óvatlan mozdulattal (beleakadt a lábam) kitéptem belőle a dugót.Sérülések:a jack dugót körülölelő műanyag szar kitört,és bent is látni ha belenézek,hogy egy kicsit el vannak bent görbülve a "tüskék" vagy nem is tudom,hogy hogyan nevezzem őket.A laptop NEM esett le a földre meg semmi.Ha most beledugok vmit,akkor ugyan ferdén áll benne,de működik,vagyis üvölt a 2.1..Attól a naptól kezdve ha wifit használtam=kékhalál.Arra gyanakodtam,hogy ebben a 'balesetben' esetleg megsérült valahogyan a wifi rendszere a gépnek,de elég valószínűtlennek tartom.Kerestem szerkezeti rajzokat a neten,hátha a laptop azon részén van valamelyik fontos wifi eszköz,de semmi.Annak meg nagyon kevés esélyét látom,hogy egyszerre sérült volna meg a kettő..Meg ez sem tiszta,mert ha modemből megyek,akkor tökéletes és hibátlan a kapcsolat,stabil a gép,kékhalálnak a nyomát sem látod.Programok játékok futnak,így szerintem nincsen hardveres sérülés (a jack aljzatot nem számítva),mert az nagyon hamar kijönne terhelés alatt.Csak az ilyen hálózatos dolgok alatt fagy fossá.Még annyit,hogy ha routeren keresztül vagyok,akkor csak és kizárólag akkor hal meg a gépem,amikor a másik is be van kapcsolva.Meg ha IP ütközés lenne,akkor azt elvileg szépen kiírná a windows,nem szanaszét fagyna,nem?
    Előre is köszi a segítséget,fontos lenne..

    It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

Új hozzászólás Aktív témák