Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leon77

    őstag

    Sziasztok!

    Következő gondom van. Van itthon több gép, eddig minden szuper volt. Az egyiket fáljok tárolására és dlna szervernek használom.

    A problémám, hogy egyik napról a másikra Win 10 Enterprise op rendszeres gépemről nem érem el a Win7 64 bites gépet.(ez a dlna szervert futtató gép)

    Hálózat látja, hogy létezik, de amint rá szeretnék menni a következő hiba fogad: 0x80070035

    Nos tegnap jött egy win frissítés és én azt gyanúsítom. (előtte rendben működött) Másik eszközt (szintén win7) látok a hálózaton rendesen, sőt másik eszközről is rá tudok csatlakozni a szerver gépre kivéve a Win 10-es gépet.

    Nagyjából minden neten fellelhető trükköt bevetettem már, cseréltem hálókártya drivert is legújabbra, de sajnos semmi eredmény. (próbáltam tűzfal és vírusirtó nélkül is) Meg vagyok lőve. (jut eszembe a tv is látja és kezeli is ahogyan eddig).

    Ha lenne valami ötletetek annak nagyon örülnék, hátha, nagyon fontos lenne. :R

    Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

Új hozzászólás Aktív témák