Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz sss #2503 üzenetére

    Routernél ritkán használnak Mac alapú beállítást... igaz mostani új hírek alapján a t-onléine szarakszik vmit hogy a routereseket ledobálja folyamat és vacakolni kell mac beálíltással, hogy ne dobálja le a szolgáltató a klienseket...dee ezt nem tapasztaltam én még havernál sem tehát ebbe nem mennék bele...nem ismerem eme módot.

    Lényeg, hogy ha egyszer a routert beállítjátok akkor az folyamatos kapcsolatot ad a modemtől tehát ugye nem kell külön kapcsolódni gépenként egyből neten van a router neked csak IE vagy más progit kell indítani és voálá van net.
    Ez a beállítás független hány gép van rákötve a routerre ha 1 gépen át beállítod a routert utánna te bárhány gépet kötsz rá az már mindegy hisz a router már bevan lőve.
    Tehát neked ott nem kell semmilyen IPt megadno meg DNS címeket.
    Egyszerűen hagyd automatikus IPn és DNS lekérésen és csak nyomsz egy netprogit ( IE, Firefox..stb ) és már van is neted.
    Persze lehet a routerrel van vmi azért nincs neted...utűánna kéne nézni, hogy biztos jó e router beálítása bár ha többi gépen van net akkor ott is kell.

    [Szerkesztve]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák