Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #28 üzenetére

    Néhány kósza gondolat, ömlesztve:

    - a pár hsz-al feljebb említett lányról kiderült, hogy az "érdeklődése" nem nekem szólt, hanem a beosztásomnak. Ez van.
    - Arankát, a pc-t upgrade-elni kellett. Ami ki lett cserélve:Gigabyte Z68 akármi "baszó" alaplap helyett szintén Gigabyte. B450 Aorus Elite. Intel i7-2600 -> Amd Ryzen 2600X. Majdnem háromszoros teljesítmény. Fain. 16 gigz DDR3 -> ugyanennyi DDR4.
    Vettem rá egy Wraith Prism RGB hűtőt. Játék közben 75 fokig felment a proci hőmérséklete.
    Az új hűtő hőcsöves, és jóval nagyobb. A házból kifaragtam a ventilátoroktól a méhsejt cellát. Nagyon meleg volt a gép terhelve. Remélem a jobb hűtő és a fokozott szellőzés megteszi hatását.
    - az "A" jogsiról kiderült, hogy 200k alsó hangon. Hát, nem olcsó, és van jópár sokkal fontosabb dolog, ami nem kicsit viszi a lóvét. Azt gondolom, hogy a jogsi+motor+garázs kombó legalább öt év, mire összejöhet. Lehet, hogy addigra már nem is élek. :F
    Gyötri még pár dolog a lelkemet, de nem tudom rájuk a megoldást. Remélem idővel rájövök, illetve a nejem is kibírja addig mellettem.

    Rip and tear

Aktív témák