Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #81 üzenetére

    A kis Pedozső meg lett csinálva, hátsó féknyergeket cserélt a szerelő. Miért érzem mindig úgy mikor nála vagyok, hogy átbasz? Féknyereg felújításról szó sem volt. Csak a csere. Így b+ én is meg tudnám csinálni (mondjuk kurvára nincs kedvem a kocsi alatt hemperegni). Közben egy magas padkára sikerült felrakni az elejét még decemberben parkolás közben, így tolatásnál elfáradt a műanyag burkolat az alján, meg a tejfölösdoboz vastagságú kerékdob. Előbbi már csak gyorskötözővel került rögzítésre, mert az alufólia vastagságú lemez, amihez gyárilag 3 bolhával van rögzítve, már annyi stresszen ment át, hogy nem hajlandó felvenni az eredeti alakját. :D Plusz egy csomó helyen kéne passzolnia a lökhárítóval és a doblemezzel is, és kisipari utángyártott mivoltából kifolyólag ez a létével össze nem egyeztethető. :D
    Van Wezel márkájú (lol) kerékdob lemezt rendeltem a juniksztól. Már vagy egy hete megrendeltem, de csak nem jelentkeztek, hogy itt van a helyi boltban. Rákérdeztem telefonon, ott volt a boltban. Pénteken meló után felraktam, minden szarral egyetemben. Nagyon kellemes csalódás volt, főleg az előző tejfölösdobozhoz képest. Vastagabb anyag, merevítőbordákkal, pontosan illeszkedő lyukakkal a bolháknak.
    Találtam a garázsban egy doboz olyan bolhát, amiről lövésem sincs, hogy mikor és/vagy hol rendeltem. Hibátlanul passzolt, boldog voltam tőle. Évek óta zörög valami a jobb elejében. Olyan fura nyüsszögő hangja van. Én a klímacsövekre tippeltem mindig, de lehet, hogy ezek a műanyag elemek voltak, mert a csere óta mintha nem hallanám ezeket a hangokat...

    Spencer-rel elgurultam szerelőhöz, az is meg lett hákolva. Kimérettem a töltést/fesszabályzót. Akartam bele egy Solvart fesszabit, de a szerelő szerint ez jó így. :/ Rakattam bele egy hőmérőt, ami csalódás. Ha kicsit süt a nap/nincs beborulva az ég, szinte nem is látszik, hogy mit ír, mi a hőmérséklet. Amúgy jól műxik.
    A legfontosabb viszont az volt, hogy a gyári 16-os lánckereket lecseréltettem egy rezgéscsillapítós 15-ösre. A végsebesség így nyilván kevesebb lett, de ezt nagyon ritkán használtam ki. Viszont elvileg könnyebb vele városban araszolni, meg hát fickósabb lett; mondjuk eddig sem szedte szarul a lábait...

    Becsavartam az arcomba 2 üveg Hugo-t, fehéret. A második már olyan volt mint Kovinál a casting, nyögvenyelős.

    Kedden viszem apámat magánba' neurológiára, mert szarul van sajnos. Remélem azért még húzza jópár évig, mikor a tesóm rámírt, hogy hívjam fel mutert, mert fater nagyon szarul van, azért meghűlt bennem a szar.

    A fönököm egy kis köcsög. Nagyon megváltozott a gyerek, és egyáltalán nem előnyére. Geci nagy lett az arca, tanul a buzeráns támadó kobra főnökétől. Mindegy mit csinálok, asszem' soha nem leszek kat3 szerelő. Ha van sapkám az a baj, ha nincs akkor az. Akik reggelente bejárnak az irodába szopkodni a faszát kávézni, azok mind kat3-ban vannak. Eddig sem nyaltam senkinek a talpát, ezután sem fogom. Vannak dolgok, amik ugyan nem visznek előre, de nem változnak. Jöhet a tükör, bele tudok nézni minden reggel. Nem szép, de gerinces a látvány.

    Nem lett rövid. :D

    Rip and tear

Aktív témák