Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    Viszonylag sok dolog történt, de mikor ideülök a gép elé, akkor általában belenézek a neutralizálóba. Vettünk a nejemnek egy autót:

    Nem volt még egy hetes, mikor valami jószág tiszteletét tette a motortérben, és elrágta az egyik lambdaszonda vezetékeit, illetve 4 gyertyakábelből kettőt megkóstolt. A szonda vezetékeit javítottam, a gyújtókábeleket cseréltem, így megszűnt a check engine hibajelzés.
    A nejem részéről szerelem volt első látásra a szekér. Hét éves a vas, nekem még sohasem volt ilyen fiatal kocsim. :)
    Cseréltem benne olajat, meg szűrőket. Vezérlést is kell majd. Azt az én kocsimban is, sürgősen. 90e a csereperiódus, és már túl van 130e kilométeren. Picikét elfelejtettem...
    A kecskét jövő héten viszem műszakira, mert két hét múlva lejárna. Azt gondolom, hogy minden jó rajta és nem kell rá költeni, de majd kiderül. Vettem bele egy új, méreteiben is megfelelő aksit, és így végre levehető lett a doboz. Kell majd egy combtáska az apró szaroknak. Vagy nem, még kitalálom.
    Jó volna egy crossbukó, ami sildes, hiányzik az árnyék a szememnek, napszemüvegben tűző napban motorozni nem ugyanaz. Elvileg kapható lavorméretben is, így nem vagyok esélytelen. Meg akkor szemüveg, ami alatt vajon mennyire hordható dioptriás szemüge? Kész anyagi csőd.

    A peugeot-ban megjavítottam faszán a központi kijelzőt, úgyhogy kell vennem másikat. ;]

    Arankát megleptem egy 2*16 gigás Kingston Fury szettel. Előtte G.Skill Aegis memóriával próbálkoztam, de nincs jelölve a boltokban hogy egy vagy kétoldalas, hány rank, de még magán a memóriamodulon sem, így természetesen sikerült egyik helyről egyoldalasat, másikról kétoldalasat rendelni, amik nem mentek együtt. Visszaküldtem őket, és jöhetett a Fury. Ez megy pöpecül. És rgb-s, arról meg tudjuk, hogy +5fps-t jelent :D

    Rip and tear

Aktív témák