Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #43 üzenetére

    Nézem ezt a logout-ot, és hát árnyéka régi önmagának. Régen tele volt érdekes cikkekkel, saját írásokkal.
    Ma mi van? Semmi. Aki ír, az rinyál valamiért. Nem jó Magyarországon élni, ilyesmi. Költözz el, bmeg! Senkinek nem kötelező itt élnie, ez nem Észak-Korea. Megy a firkálás, orbán így, meg úgy. Egyetértek, én is Dunába lőném az összes pártot kivétel nélkül. Nem teszek kivételt. Akire szavaztam volna, az "irtsd a szörnyet" plakáttal kampányol az ateizmus ellen. (Anyám bubog, hogy valami adószakértő szerint ez törvényellenes, és majd májusban vissza kell fizetni, ha nem módosítanak törvényt. Rly, meddig tart ezt a választási fogást törvényesíteni? Semeddig. Persze, ezek a szarháziak ellopták a nyugdíjamat, de a másik galeri ennyit sem adoot vissza. Semmit.) Szerintem a politikába kurvára nem kéne belevinni a vallást, de tudom, hogy ez is csak szavazógyűjtés. Komolyan, megdöbbent, hogy 2021-ben van még aki elhiszi ezt az isten koncepciót. Minden gondolkodó ember ateista.
    Tényleg azt gondolod, hogy van ott fent (hol?) egy kaporszakállú, aki mindezt teremtette? Na ne bassz, ennyire ostoba nem lehetsz!

    Szóval bámulatos, hogy ennyi embert hülyére lehet venni.

    Más:

    A házasságom romokban. Nem friss dolog ez, érik már jó ideje. A szerelem elmúlt mindkettőnk részéről, azt hiszem. Kizárólag a kislányom tart össze minket. Nem engedhetem meg magamnak, hogy apa nélkül nőjön fel, ahogy az anyja is hasonlóképpen gondolja magáról. Ez jó is, meg rossz is.

    Egy cimborámékkal is sikerült összerúgni a port akaratomon kívül. Ma felhívtam, benne nem éreztem problémát, valszeg' a felesége generálja a gondot. Érdekes a menyecske, majomszeretettel van a fia iránt, ami kurvára nem egészséges dolog.

    Ma keresett a volt főnököm, aki a fia számítógépét akarta velem megcsináltatni. Adtam néhány onlány tanácsot, amit vagy megfogadnak, vagy nem. Igazából leszarom, a következő miatt:
    Én kérdeztem, hogy mizu, milyen az új meló, satöbbi, ő nem, lerázott, nem érdekelte, mi van velünk. Ezek után engem mennyire érdekeljen az öreg, meg a nyűgje?

    Egy kollégám, tétibi azt mondta, naív vagyok, mert azt feltételezem, hogy nem mindenki szarházi. Valószínűleg igaza van...

    [ Szerkesztve ]

    Rip and tear

Aktív témák