Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TasiA

    senior tag

    válasz Zewa #13435 üzenetére

    Azt a cserét maximum úgy tudom elképzelni, hogy megunta az ember a horror szervizelési költségeket, amik meg vannak sűrűn. :DDD

    Felnik meg eladóak. :DDD

  • _seth_

    veterán

    válasz Zewa #13435 üzenetére

    Röviden: 1.6-ot ha B vectrát akarsz és néha még viszel is valami terhet vagy beülnek melléd ne vegyél. Az más kérdés, hogy híresen a legrosszabb motor az opel motorok között az az 1.6-os és kevés is egy b vectra méretű autóhoz pláne megpakolva de még csak kevesebbet sem fog enni mert erőlködik ellenben nem megy és jó eséllyel öntheted bele az olajat úgy mint egy kétüteműbe mert sokaknak 1000 kilométeren az is megeszi az 1 litert mint egy robogó :( Mellesleg az 1.6-osokkal van a legtöbb baj is ahogy én olvasgattam eddig mert ugye ki vannak hajtva nem úgy, hogy nyomják nekik mert minek is tennék hanem le vannak terhelve nagyon. Egyébként sofőr és elvárásfüggő is a dolog mert ha csak gurulni akarsz A-ból B-be akkor megteszi de nem kívánom, hogy 1.6-osba ülj 5 fővel megpakolt csomagtérrel és bekapcsolt klímával, világítással, rádióval stb... épp az M3-as pest előtti emelkedőire kerülj mert még a külső sáv is gyors lesz :( És akkor itt jön, hogy ha nem tudod maximálisan kihasználni az autód akkor meg inkább egy G astrát kellene venned ezzel a motorral az jobb választás lehet.

    Az enyémre ne alapozz amúgy semmit se mert eléggé át van alakítva minden téren :)

    Ui visszatérve: rs dízel skodában ültem, annak az én x20xev motorom sem ellenfél és kombi volt és 4 fővel....

    Ugyanakkor hegyi részeken tetszeni szokott, hogy jönnek mögöttem olyanok akik nagyon meg szeretnének előzni de 1-2 körforgalom vagy húzósabb kanyar és lemaradnak elég rendesen :D (ez az irmscher futómű a vectra alatt egyébként nagyon brutál, mondanom sem kell, hogy kanyarokban nem nagyon dől az autó sőt szinte semennyire de nekem kapaszkodni kell elég erőteljesen a kormányba és a váltóba.... igen, valami sport ülés jót tenne ilyenkor de nem csúfítom el vele az autóm :) ).

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák