Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csasaKKP

    senior tag

    válasz diosgyorr #3331 üzenetére

    Én az előző telefonommal is már külső akkumulátort alkalmaztam, 10400mAh-ás, de nem nagy, és sok helyet sem foglal a táskában, cserébe 5x fel tudom tölteni vele a telefont. Nem éri meg a telefonokba nagyobb kapacitású, sokszor "noname" akksit venni, mert szar a belső elektronikájuk/védelmük (minden Li-ion/Li-Po akksiban van hő, túlfesz, túláram védelem, vagyis illene lennie...), a telefon töltőelektronikáját megbolondíthatja, és a kínaiak sokszor csak ráírnak a termékre egy szép számot kapacitásnak, pl. 2600 mAh, közben 2000 közelében sincs a valóságban. Érdemesebb tehát külső, normális minőségű (!) akkumulátort használni.
    Szerk.: Mostanság "menő" a Xiaomi külső akksik vétele (kinából is akár, eredetit árul pl. a banggood, jóval olcsóbban, mint itthon kapható), korrekt felépítésűek, jó minőségű a belső töltésvezérlő elektronika és hozzák a ráírt kapacitást. Én Yoobao-t használok.

    [ Szerkesztve ]

    "Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

Új hozzászólás Aktív témák